Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
2015.g. Rīgas un Latvijas pludmales futbola turnīri
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 30 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 261
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.1.2019
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 8.10.2015
Jūsu uzmanībai – foto apskats. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 28.9.2015
Rīgas futbola federācija un Futbola turnīru asociācija ielūdz visus RFF un FTA rīkoto turnīru dalībniekus, viņu draugus un atbalstītājus uz vasaras sezonas noslēguma un ziemas sezonas atklāšanas pasākumu sestdien, 3.oktobrī, sporta bārā un nakts klubā "Friends". ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 18.8.2015
Negaidīti noslēdzies Latvijas pludmales futbola čempionāts: galvenie favorīti un pēdējo trīs gadu čempioni "Kreiss" pusfinālā nenoturēja trīs vārtu pārsvaru un piekāpās FK "Zep/RS", bet uzvaru svinēja RTU FC, kas izcīnīja piecas uzvaras tik pat mačos. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.8.2015
Ar kārtējo titulu savu kolekciju papildinājusi “Kreiss” vienība, kas, teicami aizvadot turnīra noslēgumu, kļuvusi par Rīgas čempioniem. Sudraba godalgas pēdējā kārtā nodrošināja RTU FC, bet trešo vietu izcīnīja Jūrmalas VBFK. Šīs trīs, kā arī Ropažu komanda līdz ar to nodrošināja dalību Latvijas čempionāta finālturnīrā. ... [ vairāk ]
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.7.2015
Nedēļas nogalē Liepājas pludmalē risinājās Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Par trofejas ieguvējiem kļuva galvenie favorīti "Kreiss", kas finālā ar 6:3 pārspēja RTU FC. ... [ vairāk ]