Latviski | English | По русски | Mana sākumlapa
Šodien ir ceturdiena, 2020.gada 20.februāris
  
Sākumlapa :: Ziņas :: Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā, „Bitcom” bezmaksas turnīrs, kā arī „Strong” turnīrs – tas viss, bet ne tikai, gaida mūs šajā pavasarī

Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā, „Bitcom” bezmaksas turnīrs, kā arī „Strong” turnīrs – tas viss, bet ne tikai, gaida mūs šajā pavasarī

Telpu futbolisti iemēģina Daugavpils Olimpisko sporta centru – tā īsumā varētu raksturot pasākumu, kas notiks š.g. 21.martā. Kaut arī īsti tiesa tā nav, jo nesen atklātajā sporta centrā jau notiek vietējā mēroga futzāla mači. Taču Latvijas telpu futbola elite Daugavpilī viesosies pirmo reizi, lai 12 komandu konkurencē noskaidrotu Latvijas 2010.gada kausa ieguvēju. Turnīram var pieteikties līdz 28.februārim. Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, tad priekšroka būs agrāk iesūtītajiem pareizi un pilnīgi aizpildītajiem pieteikumiem.
Kausa izcīņas reglamenta darba versija.
Pieteikums.

Laba ziņa visiem sportot gribētājiem – FTA turpina organizēt bezmaksas turnīrus. Nākamais – „Bitcom” Rīgas kausa izcīņa minifutbolā – notiks sestdien, 10.aprīlī. Atgādinām, ka šīs pašas dienas vakarā no pulksten 19:00 klubā „Godvil” notiks ziemas sezonas noslēguma pasākums, uz kuru aicināti pilnīgi visi, pilnīgi visu FTA rīkoto turnīru dalībnieki. Atgriežoties pie „Bitcom” kausa izcīņas – arī šī turnīra pieteikumus gaidīsim līdz 28.februārim, un arī šī turnīra dalībnieku skaits ir ierobežots, tamdēļ nekavējieties un piesakieties - priekšroka tiks dota agrāk iesūtītajiem pareizi un pilnīgi aizpildītajiem pieteikumiem. Reglaments un pieteikuma anketa šeit.

13.martā Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notiks apsardzes kompānijas „Strong” rīkotais ziemas futzāla turnīrs. Ar iepriekšējo turnīru dalībniekiem un rezultātiem iespējams iepazīties šeit. Jebkādu jautājumu gadījumā vērsieties pie sacensību organizatora Sergeja Šegoļeva (tālr. 29251077, e-pasta adrese sergejs@strongriga.lv).

4.aprīlī, līdztekus Latvijas futzāla čempionāta reģionālajam finālturnīram, Ogres sporta centrā notiks Latvijas veterānu (virs 40) telpu futbola čempionāts ar Rīgas, Ventspils, Daugavpils komandu piedalīšanos. Jebkādu jautājumu gadījumā interesējieties pie Eduarda Boriseviča (tālr. 29688812, e-pasta adrese eduards.borisevics@fta.lv).

Tāpat FTA vēlas atgādināt par starptautisko futzāla turnīru Tallinā, kuram var pieteikties arī Latvijas komandas. Šo iespēju šajā sezonā jau izmantojušas „RigaPartyBus”, „Rīgas satiksmes” un TUC/FTA vienības. Sacensību pēdējais posms ieplānots 6.martā, fināls – 27.martā.

Zem lielas jautājuma zīmes „pakļuvusi” Baltijas kausa izcīņa minifutbolā amatieru komandām, kas bija ieplānota martā Viļņā. Lietuvas puse apņēmusies līdz februāra beigām tikt skaidrībā ar projekta finansu jautājumiem, pēc kā arī tiks pieņemts gala lēmums par turnīra rīkošanu vai atcelšanu.

Visbeidzot, jau martā sāksim pieņemt komandu pieteikumus FTA rīkotajiem vasaras turnīriem:
• Rīgas futbola čempionāts (Latvijas čempionāta 2.līgas Rīgas reģiona sacensības),
• Rīgas minifutbola čempionāts (visas spēles notiks SK „Rīga” stadionā, sacensības noritēs trīs līgās),
• Rīgas vasaras telpu futbola čempionāts (visas spēles notiks OSC, sacensības noritēs vienā vai divās līgās),
• Rīgas čempionāts pludmales futbolā („Ķeizarmežs”),
• Rīgas čempionāts ielu futbolā (laukumi tiks izvietoti teritorijā pie OSC).

Jāpiebilst, ka visi turnīri būs to dalībniekiem finansiāli pievilcīgi.
 
SEKO FTA

ATBALSTĪTĀJI