Aviācijas nozarē strādājošo kausa izcīņā nepārspēti paliek “SmartLynx”
26 Apr 2022

Pēc vairāk nekā divu gadu pārtraukuma, kas saistīts ar “COVID-19” pandēmiju, iepriekšējā nedēļas nogalē Rīgas 15. vidusskolas sporta hallē notika Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētā, kā arī Latvijas Aviācijas asociāciju (LAA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītā Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā aviācijas nozarē strādājošajiem, kurā piecu dalībnieču konkurencē nepārspēta palika “SmartLynx”.

Kausa izcīņas ietvaros komandas aizvadīja viena apļa turnīru, pa reizei tiekoties ar katru un noskaidrojot trīs stiprākās vienības un pārējo vietu ieguvējas. Spēles ilgums risinājās divu puslaiku garumā pa desmit minūtēm katrā (pēc t.s. “netīrā” spēles laika principa, izņemot abu puslaiku pēdējo minūti).

“SmartLynx” telpu futbolisti sacensību gaitā kaldināja panākumus visos četros dueļos, izcīnot 12 punktus, turklāt katras uzvaras sasniegšanai pietika ar četru vārtu guvumu – 4:2 pret “Flight Consulting Group” un “Havas Latvia”, 4:1 mačā ar “Jet Flight Service” un 4:3 cīņā ar “Lidosta Rīga”.

Par spīti sāpīgajai 0:11 neveiksmei cīņā ar “Jet Flight Service” divos citos mačos panākumus ar minimālu 3:2 pret “Havas Latvia” un “Lidosta Rīga” spēja gūt “Flight Consulting Group”, kurai pietika ar sešiem punktiem, lai nodrošinātu kausa izcīņas sudraba godalgas. “Jet Flight Service” (5) izcīnīja godpilno trešo vietu, savukārt kopvērtējuma tabulas noslēdzošajās ailītēs izkārtojās attiecīgi “Havas Latvia” (4) un “Lidosta Rīga” (1), kuru savstarpējā duelī ar 5:4 pārāka bija “Havas Latvia”.

Uzreiz pēc spēļu noslēguma risinājās apbalvošanas ceremonija, kur ar vērtīgām balvām tika sveiktas pirmo trīs vietu ieguvējas, labākie spēlētāji un treneris/menedžeris individuālajās nominācijās. Kā turnīra labākais vārtu guvējs tika sveikts čempionu pārstāvis Anžijs Viļčevskis (6 vārtu guvumi), par labāko menedžeri tika atzīts viņa komandas biedrs Andrejs Ivanovs, savukārt par vērtīgāko turnīra futbolistu organizatori atzina Andreju Ziļu (“Jet Flight Service”).

Simpātiju balvas nominācijā tika sumināts Sergejs Starkovs (“Flight Consulting Group”), kurš guva piecus vārtus, turklāt vienus no tiem ļoti efektīvā veidā, kamēr labākā vārtsarga gods – Dmitrijam Abrosimovam (“Jet Flight Service”). Visi laureāti individuālajās nominācijās arī saņēma futbola spēli no RFF – “SYNOTtip 100 fakti par Latvijas futbolu”.

Neizpalika arī pārsteigums, ko sarūpēja turnīra organizatori sadarbībā ar LFF – UEFA Čempionu līgas telpu futbolā galvenās trofejas atvešana uz sacensībām, ar kuru katrs varēja nofotografēties.

Reklāma
Zibensziņas
Zibensziņu pagaidām nav
Rezultatīvākie
1.
A. Viļčevskis
6
2.
S. . Starkovs
5
3.
A. Ziļs
4
4.
M. Ivanovskis
4
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori