Labāko astotnieks paliek nemainīgs
10 Aug 2020

Sestdien, 8.augustā, mājīgajā Majoru pludmales futbola stadionā notika Jūrmalas kausa trešais priekšacīkšu posms. Jāatzīst, šoreiz bez lieliem pārsteigumiem – vietas no pirmās līdz ceturtajai ieņēma komandas, kas uzskatāmas arī par favorītiem finālposmā. Tāpat nemainīgs palika labāko vienību astotnieks, kas kvalificējies finālam 22.augustā.

Trešā posma izlozes rezultā pirmās kārtas B grupā nokļuva četras labāko astotnieka komandas, klātesošajiem grupu tūdaļ nodēvējot par “nāves grupu”. Spēcīgajā konkurencē labākos rezultātus uzrādīja “New Project” un “Beerhouse No1” vienības, abām izcīnot septiņus punktus un kvalificējoties labāko četriniekam. Tālākās vietas ieņēma Klaipēdas un “Baltic XL” vienības.

A grupā triumfēja “Kreiss”, aiz sevis atstājot “Free”, “TUC Old Boys” un “PFD J-2B” komandas.

Savukārt C grupas cīņās labākā izrādījās “BFS Atlas / Ropaži” vienība, nākamās vietas ieņemot “PFD PO-8”, “Joga Bonita” un “Rava Pluss”.

Labāko četriniekā negaidīti pārliecinoši triumfēja “New Project”, kas izcīnīja uzvaras visās trīs spēlēs. Ar četriem punktiem otro vietu ieņēma “Beerhouse No1”, savukārt pēdējo vietu uz goda pjedestāla ieņēma “BFS Atlas / Ropaži”, kam trešajai vietai pietika ar diviem neizšķirtiem trīs mačos.

Pretēji labāko četriniekam, grupā, kas sadalīja vietas no piektās līdz astotajai, intriģējošas cīņas ritēja no pirmās līdz pēdējai spēlei, beigu beigās galīgo vietu sadalījumu izšķirot papildus rādītājiem. Ar pieciem punktiem piekto vietu trešajā posmā ieņēma “Free”, tik pat punktu, bet vieta zemāk – Klaipēdas blicei, četri punkti un septītā vieta “PFD PO-8” komandai, savukārt astoto vietu posmā izcīnīja “Joga Bonita”.

Visbeidzot, spēlēs par devīto līdz 12. vietu triumfēja “TUC Old Boys” komanda, kas izcīnīja divas uzvaras trīs mačos. Divi punkti mazāk “Baltic XL” un “Rava Pluss” vienībām, kamēr “PFD J-2B” izcīnīja vienu uzvaru.

Jūrmalas kausa finālturnīrs notiks 22.augustā, paralēli tam risināsies arī kausa izcīņa dāmu komandām, bet dienu vēlāk – 23.augustā – ieplānotas veterānu un, iespējams, IT komandu sacensības.