Sākusies pludmales futbola sezona
22 Jun 2022

Aizvadītajā nedēļas nogalē Igaunijas pilsētā Pērnavā startēja Baltijas jūras un Skandināvijas pludmales futbola līga ar astoņu, tostarp divu Latvijas, komandu piedalīšanos. Pēc pirmā posma vadībā izvirzījušies vieni no galvenajiem favorītiem “BSC Copenhagen” (Dānija), bet mūsu valsts komandas ieņem vietas tabulas otrajā pusē.

Tiesa situācija tabulā ir itin saspringta – otro vietu no pēdējās šķir vien trīs punkti, kas sola bezkompromisa cīņas par iekļūšanu četru labāko vienību skaitā.

No pašmāju komandām augstāko – piekto – vietu šobrīd ieņem “BSC LAT”, kas sāka ar diviem zaudējumiem – 4:8 pret Kopenhāgena vienību un 4:5 pret “BSC Pärnu”, kam sekoja uzvara pēcspēles sitienos (7:7, 5:4) pār “Nõmme BSC Olybet” un panākums mačā ar zviedru “Bemannia FC Stockholm” – 4:1.

Otra Latvijas komanda “Vides Tehnika” pirmajā spēļu dienā, spēlējot tuvu ne labākajā sastāvā, piedzīvoja divus minimālus zaudējumus – 4:5 pret “Bemannia FC Stockholm” un pēcspēles sitienu sērijā (5:5, 3:4) pret “BSC Thunder Arvutitark”. Sekoja itin pārliecinošs panākums pret Pērnavas vienību – 10:5, bet ceturtajā mačā, diemžēl, atzīts SK “Augur Enemat” pārākums – 3:7.

Otrajā posmā, kas notiks 9. un 10.jūlijā Kopenhāgenā, abas Latvijas komandas tiksies tostarp savā starpā.

Interesanti, ka cīņā par turnīra labākā “bombardiera” titulu šobrīd pirmo līdz trešo vietu dala pat divi pašmāju komandu spēlētāji – pa septiņiem vārtiem četros mačos guvuši gan Romans Pačevs (“Vides Tehnika”), gan Aleksandrs Novožilovs (“BSC LAT”).

2022.gada Baltijas jūras un Skandināvijas līgu no Latvijas puses un citas Latvijas mēroga pludmales futbola sacensības pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF).

2022.gada Latvijas pludmales futbola sacensības atbalsta: sporta veikals „Sportland”, „SYNOTtip”, „SPLAT”, „Beerhouse No1”, „GO bezalkoholiskais”, minerālais ūdens „885”, saldējums „Eskimos”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.fta.lv/bslatvia, Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia, kā arī Instagramā www.instagram.com/beachsoccerlatvia.

Reklāma
Akcijas
Zibensziņas
Vides Tehnika / Erawadee ir Baltijas jūras un Skandināvijas līgas uzvarētāji!
Rezultatīvākie
1.
A. Pashko
16
2.
A. Hohļuks
10
3.
S. Lepik
10
4.
E. Stüf
9
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Anatolijs Hazovs
Joga Bonita
37
Dominykas Rabzin
KKSC Trakai
17
Dalībnieki
Partneri
Organizatori