Notiks Jūrmalas kausa otrais posms
13 Jul 2022

Sestien, 16.jūlijā, Majoros notiks Jūrmalas kausa pludmales futbolā otrais posms. Maču sākums pulksten 11:00, dalībnieku reģistrācija – līdz 10:45 (vai iepriekš piesakoties elektroniski pa e-pastu).

Atgādinām, ka šogad pavisam plānoti trīs priekšsacīkšu posmi, vēl arī 6.augustā.Triju posmuietvaros tiks noskaidrotas astoņas labākās komandas, kas tiksies finālā 7.augustā.

Pēc pirmā posma vadībā izvirzījušies “BFS Atlas / Ropaži SC” vīri, kas 11 komandu konkurencē apsteidza FK “BEITAR” un “New Project” vienības. Interesanti, ka pirmajā posmā pirmās divas vietas ieņēma komandas, kas pērn tikās finālposma izšķirošajā mačā, līdz ar to varam spriest, ka gada laikā spēku samērs nav īpaši mainījies. Vienīgais izņēmums – pagājušā gada trešā spēcīgākā komanda “Beerhouse No1” šoreiz palika 10.vietā, apsteidzot tikai vienu konkurenti.

Posma labākie spēlētāji (MVP) tika apbalvoti ar “Sportland” dāvanu kartēm 25 eiro vērtībā. Par tiem tika atzīti:

· vārtsargs: Igors Labuts (“BFS Atlas / Ropaži SC”),

· laukuma spēlētājs: Andrejs Baklanovs (“FAM3”).

Tāpat “Sportland” piešķīra 25 eiro vērtu dāvanu karti skatītāju konkursa uzvarētājam.

Pērn trijos posmos pavisam piedalījās 15 komandas, bet finālposmā triumfēja un uzvarētāju kausu saņēma “BFS Atlas/Ropaži” vienība, kas finālā ar 2:1 pārspēja “regulārās sezonas” labāko komandu FK “BEITAR”. Mačā par trešo vietu “Beerhouse No1” ar 3:1 pieveica “Kreiss”.

2022.gada Latvijas mēroga pludmales futbola sacensības pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF).

Jūrmalas pludmales futbola kausa izcīņā katrā posmā katram dalībniekam - paka minerālā ūdens „885”, skatītājiem – saldējums „Eskimos” un vērtīgas balvas konkursos no „SYNOTtip” un „Sportland”, uzvarētājiem - „GO bezalkoholiskais” + pārsteigums, kā arī dāvanu kartes 100/75/50 eiro vērtībā no sporta veikala „Sportland” un 40/30/20 eiro vērtībā no „Beerhouse No1”.

2022.gada Latvijas pludmales futbola sacensības atbalsta: sporta veikals „Sportland”, „SYNOTtip”, „SPLAT”, „Beerhouse No1”, „GO bezalkoholiskais”, minerālais ūdens „885”, saldējums „Eskimos”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.fta.lv/bslatvia, Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia, kā arī Instagramā www.instagram.com/beachsoccerlatvia.

Reklāma
Akcijas
Zibensziņas
Vides Tehnika / Erawadee ir Baltijas jūras un Skandināvijas līgas uzvarētāji!
Rezultatīvākie
1.
A. Pashko
16
2.
A. Hohļuks
10
3.
S. Lepik
10
4.
E. Stüf
9
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Anatolijs Hazovs
Joga Bonita
37
Dominykas Rabzin
KKSC Trakai
17
Dalībnieki
Partneri
Organizatori