Notiks Jūrmalas kauss, kā arī Latvijas kauss sievietēm
02 Aug 2022

Nedēļas nogalē – 6. un 7.augustā – noslēgsies Jūrmalas kauss pludmales futbolā, kā arī notiks Latvijas kausa izcīņa sievietēm.

Sestdien, 6.augustā, vīru komandas pulcēsies, lai Jūrmalas kausa trešā posma ietvaros noskaidrotu tās astoņas labākās vienības, kas dienu vēlāk sacentīsies fināla posmā. Pirms pēdējā posma cerības nav zaudējusi neviena no līdz šim startējušajām 11 komandām.

Pēc diviem posmiem ar 35 punktiem līderpozīcijas dala FK “BEITAR” un “BFS Atlas/Ropaži SC”, par diviem punktiem mazāk “PPFK Joga Bonita”, bet vēl par diviem – “Kreiss”. Tālākajās vietās – “New Project” (24 punkti), “PFD” (20), “Baltic XL” (19), “FREE” (16), “Rava Pluss” (13), “Beerhouse No1” (13) un “FAM3” (12), kas gan startējuši tikai vienā posmā – pirmajā.

Maču sākums Majoru pludmalē pulksten 11:00, dalībnieku reģistrācija – līdz 10:45 (vai iepriekš piesakoties elektroniski pa e-pastu).

Svētdien, finālposma apbalvošanas laikā, tiks godināta arī Latvijas labākā komanda – “Vides Tehnika/Erawadee”, kas kā vienīgā kvalificējās Baltijas jūras un Skandināvijas līgas finālčetriniekam, kā arī labākie Latvijas pludmales futbolā individuālajās nominācijās.

Paralēli Jūrmalas kausa finālposmam notiks arī Latvijas kauss pludmales futbolā sievietēm, ar četru komandu piedalīšanos: “Babītes SK”, “Mix”, SK “Imanta” un FK “Tukums 2000”. Spēļu sākums pulksten 11:40.

2022.gada Latvijas mēroga pludmales futbola sacensības pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF).

Jūrmalas pludmales futbola kausa izcīņā katrā posmā katram dalībniekam - paka minerālā ūdens „885”, skatītājiem – saldējums „Eskimos” un vērtīgas balvas konkursos no „SYNOTtip” un „Sportland”, uzvarētājiem - „GO bezalkoholiskais” + pārsteigums, kā arī dāvanu kartes 100/75/50 eiro vērtībā no sporta veikala „Sportland” un 40/30/20 eiro vērtībā no „Beerhouse No1”.

2022.gada Latvijas pludmales futbola sacensības atbalsta: sporta veikals „Sportland”, „SYNOTtip”, „SPLAT”, „Beerhouse No1”, „GO bezalkoholiskais”, minerālais ūdens „885”, saldējums „Eskimos”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.fta.lv/bslatvia, Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia, kā arī Instagramā www.instagram.com/beachsoccerlatvia.

Reklāma
Akcijas
Zibensziņas
Vides Tehnika / Erawadee ir Baltijas jūras un Skandināvijas līgas uzvarētāji!
Rezultatīvākie
1.
A. Pashko
16
2.
A. Hohļuks
10
3.
S. Lepik
10
4.
E. Stüf
9
Šodienas jubilāri
Andrejs Pusevs
Rava Pluss
40
Matīss Magone
Beerhouse No1
30
Dalībnieki
Partneri
Organizatori