Notiks IT kausa izcīņa telpu futbolā
18 Mar 2024

Sestdien, 23.martā, mājīgajā Salaspils sporta namā notiks tradicionālais telpu futbola turnīrs IT uzņēmumu komandām. Spēļu sākums pulksten 10:00, apbalvošanas ceremonija neilgi pēc pēdējo maču noslēguma – ap pulksten 13:30.

Šogad sacensībās piedalīsies astoņu uzņēmumu komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn: “Autentica”, “Arvato Systems Latvia”, “Balticom”, “EIS”, “If Apdrošināšana”, “LMT”, “Mitigate” un “Swisscom”.

Pirmais telpu futbols IT komandām tika aizvadīts 2018.gadā, kad 12 komandu konkurencē triumfēja “Evolution Latvia”, aiz sevis atstājot “Euro Live Technologies” un “Accenture Latvia” vienības.

Gadu vēlāk tika fiksēts dalībnieku rekordskaits – 16(!) uzņēmumu komandas iesaistījās cīņā par LIKTA dāvāto ceļojošo kausu. Vēlreiz spēcīgākās telpu futbola vienības statusu apliecināja “Evolution Latvia”, otro un trešo vietu ieņemot, attiecīgi, “Clarity Labs” un “Accenture Latvia”.

Pandēmijas apstākļos sacensības netika rīkotas, aizpērn septiņu vienību konkurencē uzvaras laurus plūca “Tet”, kam sekoja “C.T.Co” un “Bite One IT” komandas, bet pērn, arīdzan startējot septiņām komandām, par uzvarētājiem tika kronēti “LMT”, vietas uz godalgoto pjedestāla ieņemot arī “C.T.Co” un “Bite One IT” vienībām.

Reklāma
Zibensziņas
Latvijas IT uzņēmumu telpu futbola kausa izcīņā triumfē If Apdrošināšana
Tabula
1.
16
2.
11
3.
10
4.
8
5.
7
6.
5
7.
1
Rezultatīvākie
1.
A. Caics
8
2.
A. Vaguščenko
6
3.
A. Rosoha
5
4.
K. Volfs
4
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori