Vadībā izvirzās Euro Live Technologies un Bite One IT
28 Jan 2020

Aizvadīta Latvijas korporatīvā (uzņēmumu) telpu futbola čempionāta otrā kārta. Pēc tās ar maksimālo punktu skaitu seši sacensību vadībā izvirzījušās Euro Live Technologies un Bite One IT komandas, kam ar trim “acīm” seko vēl četras komandas, bet divām pagaidām nav izdevies izcīnīt ne punkta.

Par otrās kārtas interesantāko spēkošanos parūpējās Accenture un DSV Latvia vienības. Bumbu nedaudz vairāk kontrolēja Accenture vīri, tomēr savas iespējas labāk realizēja DSV, izcīnot uzvaru ar rezultātu 3:1. Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Mihails Ivanovs.

Divas spēles noslēdzās ar kādas komandas ļoti pārliecinošu uzvaru. Otro reizi pēc kārtas ar 13:2 pretiniekus pārspēja Euro Live Technologies. Pieciem spēlētājiem gūstot pa diviem vārtiem,  šoreiz “krita” Luminor vienība.

Savukārt Bite One IT ar 11:2 pieveica LNK Group. Ar “hat-trick” šajā mačā izcēlās Jānis Domoševics.

Visbeidzot, vēl nepieminētajā mačā Baltic International Bank ar 4:0 atstāja “sausā” Tet, tādējādi izcīnot pirmo uzvaru un pakāpjoties uz turnīra tabulas trešo rindiņu.

Pēc otrās kārtas rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā izvirzījušies trīs Euro Live Technologies pārstāvji: Aleksejs Samoiļenko un Jevgēnijs Aleksejevs guvuši pa pieciem vārtiem, bet četri Jevgenija Hercberga rēķinā.

Trešās kārtas spēles tiks aizvadītas 2.februārī. Intriģējošākās solās būt cīņas starp Baltic International Bank un Bite One IT komandām, kā arī mači starp DSV Latvia un Tet, un Luminor un Accenture vienībām. Vai Baltic International Bank izdosies apturēt Bite One IT uzvaras gājienu? Vai Tet izcīnīs pirmo uzvaru? Atbildes noskaidrosim 2.februārī.

Sacensības rīko Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Čempionātu atbalsta arī Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA) un Latvijas Korporatīvā sporta turnīru asociācija (LKSTA).

Pirmajā gadā sacensībās piedalās astoņas komandas, kas septiņās kārtās, katrai ar katru tiekoties pa vienai reizei, noskaidros čempionus, kā arī pārējo godalgoto vietu ieguvējus. Jāpiebilst, ka čempioni savā valdījumā uz gadu iegūs arī ceļojošo kausu. Visas spēles tiks pārraidītas tiešraidē FTA un RFF Youtube kanālā www.youtube.com/user/FTALatvia.

Spēles notiek omulīgajā Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9, svētdienās no pulksten 11:00 līdz pulksten 15:00 sekojošos datumos: 19.01., 26.01., 02.02., 09.02., 16.02., 23.02., 01.03.

Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts tiek organizēts ar mērķi sekmēt biznesa un personiskos kontaktus starp organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, kā arī noskaidrot meistarīgākās telpu futbola komandas un spēlētājus starp Latvijas uzņēmumiem, popularizēt telpu futbolu Latvijā.

Čempionāta laureāti iegūs kausus un medaļas, kā arī turnīra organizatoru un partneru sarūpētas vērtīgas balvas. Labākais spēlētājs, vārtsargs, vārtu guvējs, menedžeris un komanda, kas iegūs titulu „par godīgu spēli” (fair play), tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām. Visi čempionāta dalībnieki saņems piemiņas balvas speciāli paredzētajā oficiālajā noslēgumā un apbalvošanas ceremonijā. Daļa no dalības maksa tiks novirzīta sociālas atbildības mērķiem un futbola popularizēšanai.

Turnīra atbalstītāji: sporta veikals „Komanda”, „SynotTip”, alus krogs „Beerhouse No1”, dzeramais ūdens „Everest”, zobu pasta „SPLAT”, naktsklubs un karaoke bārs „Friends”. Informatīvu atbalstu nodrošina “Sportacentrs.com”.

FTA un RFF ir 15(!) gadu pieredze organizējot dažādu nozaru futbola turnīrus: finanšu, IT, loģistikas u.c.

Reklāma
Zibensziņas
Turnīrs noslēdzies ar Euro Live Technologies uzvaru
Turnīra sākums pārcelts uz 19. janvāri
Rezultatīvākie
1.
D. Kručeks
18
2.
J. Domaševičs
16
3.
J. Hercbergs
13
4.
M. Ivanovs
13
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori