Euro Live Technologies kļūst par vienīgajiem līderiem
03 Feb 2020

Aizvadīta Latvijas korporatīvā (uzņēmumu) telpu futbola čempionāta trešā kārta. Pēc tās par vienīgajiem līderiem kļuvusi Euro Live Technologies komanda, savukārt uz medaļām nopietni pieteikusies Baltic International Bank vienība.

Viena no divām banku sfēras komandām trešās kārtas mačā ar rezultātu 7:3 (4:2) itin pārliecinoši pārspēja Bite One IT. Taisnības labad jāatzīst, ka pēdējiem spēlē nevarēja palīdzēt līderis Oskars Ikstens un pamatvārtsargs Arturs Buračevskis. Uzvarētāju labā ar “hat-trick” atzīmējās Igors Derbakovs, tādējādi savu kopējo gūtu vārtu skaitu palielinot līdz pieciem, kas turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ļauj ieņemt dalītu piekto līdz sesto vietu.

Nākamā spēlē Euro Live Technologies pārliecinoši ar rezultātu 11:2 (6:1) pieveica LNK Group, tādējādi kļūstot par vienīgajiem turnīra līderiem. Ar trim vārtu guvumiem atzīmējās Rihards Korts, bet pa divām reizēm pretinieku vārtsargu pārspēja Armands Kalvāns un Jevgenijs Hercbergs. R.Korts, J.Hercbergs un vēl viens Euro Live Technologies pārstāvis Jevgenijs Aleksejevs, kurš šoreiz guva vienus vārtus, rezultatīvāko spēlētāju sarakstā draudzīgi dala vietas no otrās līdz ceturtajai.

Kā nākamās laukumā devās DSV Latvia un Tet vienības. Spēles uzvarētājs noskaidrojās līdz ar mača finālsvilpi, kad savai komandai laimīgu uzvaru 9:8 (5:3) “izrāva” Dmitrijs Kručeks. Jāatzīmē, ka D.Kručeks kopā šajā mačā guva četrus vārtus, bet Sergejs Teterjatņikovs – trīs. Savukārt zaudētāju rindās fantastisku sniegumu nodemonstrēja Mihails Ivanovs, kurš pretinieku vārtsargu sarūgtināja sešas(!) reizes, rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pakāpjoties uz pirmo pozīciju. Jāpiebilst, ka Tet komandai tā bija pirmā uzvara, kas šobrīd kopā ar pēdējiem sāncenšiem, kā arī Luminor ļauj ieņemt dalītu piekto līdz septīto vietu.

Spēlē starp Luminor un Accenture vienībām tika noskaidrots, kura to tām potenciāli varētu iesaistīties cīņā par medaļām, bet kurai drīzāk šosezon risināmi citi uzdevumi. Neskatoties uz nonākšanu iedzinējos ar divu vārtu starpību (1:3), itin pārliecinošu uzvaru 10:5 (4:4) izcīnīja Accenture komanda, šobrīd tabulā ieņemot dalītu otro līdz ceturto vietu. Uzvarētāju sastāvā ar “hat-trick” atzīmējās Mohameds Emara, bet divus vārtus guva Khodors Al Siblani.

Ceturtā spēļu kārta tiks aizvadīta 9.februārī. Domājams, ka par kārtas centrālo maču uzskatāma spēkošanās starp Bite One IT un DSV Latvia komandām, tāpat interesanta var izvērsties spēkošanās starp Euro Live Technologies un Accenture.

Sacensības rīko Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Čempionātu atbalsta arī Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA) un Latvijas Korporatīvā sporta turnīru asociācija (LKSTA).

Pirmajā gadā sacensībās piedalās astoņas komandas, kas septiņās kārtās, katrai ar katru tiekoties pa vienai reizei, noskaidros čempionus, kā arī pārējo godalgoto vietu ieguvējus. Jāpiebilst, ka čempioni savā valdījumā uz gadu iegūs arī ceļojošo kausu. Visas spēles tiks pārraidītas tiešraidē FTA un RFF Youtube kanālā www.youtube.com/user/FTALatvia.

Spēles notiek omulīgajā Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9, svētdienās no pulksten 11:00 līdz pulksten 15:00 sekojošos datumos: 19.01., 26.01., 02.02., 09.02., 16.02., 23.02., 01.03.

Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts tiek organizēts ar mērķi sekmēt biznesa un personiskos kontaktus starp organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, kā arī noskaidrot meistarīgākās telpu futbola komandas un spēlētājus starp Latvijas uzņēmumiem, popularizēt telpu futbolu Latvijā.

Čempionāta laureāti iegūs kausus un medaļas, kā arī turnīra organizatoru un partneru sarūpētas vērtīgas balvas. Labākais spēlētājs, vārtsargs, vārtu guvējs, menedžeris un komanda, kas iegūs titulu „par godīgu spēli” (fair play), tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām. Visi čempionāta dalībnieki saņems piemiņas balvas speciāli paredzētajā oficiālajā noslēgumā un apbalvošanas ceremonijā. Daļa no dalības maksa tiks novirzīta sociālas atbildības mērķiem un futbola popularizēšanai.

Turnīra atbalstītāji: sporta veikals „Komanda”, „SynotTip”, alus krogs „Beerhouse No1”, dzeramais ūdens „Everest”, zobu pasta „SPLAT”, naktsklubs un karaoke bārs „Friends”. Informatīvu atbalstu nodrošina “Sportacentrs.com”.

FTA un RFF ir 15(!) gadu pieredze organizējot dažādu nozaru futbola turnīrus: finanšu, IT, loģistikas u.c.

Reklāma
Zibensziņas
Turnīrs noslēdzies ar Euro Live Technologies uzvaru
Turnīra sākums pārcelts uz 19. janvāri
Rezultatīvākie
1.
D. Kručeks
18
2.
J. Domaševičs
16
3.
J. Hercbergs
13
4.
M. Ivanovs
13
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori