Euro Live Technologies zaudē pirmos punktus
10 Feb 2020

Nospēlējot neizšķirti 2:2 (1:1) ar Accenture komandu, Latvijas korporatīvā (uzņēmumu) telpu futbola čempionāta ceturtajā kārtā pirmos punktus zaudēja Euro Live Technologies, kas gan pēdējiem netraucēja saglabāt līderpozīcijas.

Abām vienībām uz šo spēli bija izdevies pulcināt teju labāko sastāvu, īpaši tas sakāms par Accenture. Rezultātā laukumā bija skatāma bezkompromisa cīņa no pirmās līdz pat pēdējai sekundei.

Rezultātu mača piektajā minūtē atklāja Aleksejs Grigjans, bet Accenture bija nepieciešama tikai minūte, lai panāktu izlīdzinājumu – pretinieku vārtsargu pirmo reizi mačā pārspēja Mohameds Emara. Ar šādu rezultātu 1:1 arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrajā, vēlreiz precīzam esot M.Emara, vadību pārņēma Accenture, tomēr līderi, pateicoties kapteiņa Jevenija Hercberga precīzam sitienam 28.minūtē, atjaunoja “status quo”. Spēles izskaņā abām vienībām bija iespējas izraut uzvaru (taisnības labad jāatzīst, Accenture vienība izveidoja vairāk vārtu gūšanas momentu), tomēr cīņa noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 2:2.

Neskatoties uz zaudētajiem punktiem Euro Live Technologies saglabā pirmo vietu turnīra tabulā, turpretī Accenture vienība atkāpusies no trešās uz ceturto pozīciju, jo uzvaras izcīnīja konkurentes Baltic International Bank un Bite One IT.

Viena no divām banku industrijas komandām itin pārliecinoši ar rezultātu 6:1 (2:0) pārspēja LNK Group. Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Dmitrijs Timofejevs un Sergejs Kotovs.

Savukārt Bite One IT ar rezultātu 10:4 (9:2) negaidīti pārliecinoši pieveica DSV Latvia. Šajā mačā piecus vārtus guva Janis Domaševičs, bet pa divām reizēm DSV vārtsargu pārspēja Edvards Sokolovskis un Andis Muncis. Zaudētāju rindās kārtējais precīzais sitiens Mihailam Ivanovam.

Visbeidzot Tet, pateicoties Dmitrija Kručeka septiņiem(!) vārtu guvumiem ar 11:3 (4:2) pārspēja Luminor. “Hat-trick” Aivja Zorģa rēķinā.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta pirmajā vietā izvirzījies D.Kručeks, kura rēķinā 11 precīzi sitieni. Par diviem mazāk M.Ivanovam, vēl par vienu J.Domaševičam, bet septiņas reizes pretinieku vārtsargus pārspējis J.Hercbergs.

Sacensības rīko Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Čempionātu atbalsta arī Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA) un Latvijas Korporatīvā sporta turnīru asociācija (LKSTA).

Pirmajā gadā sacensībās piedalās astoņas komandas, kas septiņās kārtās, katrai ar katru tiekoties pa vienai reizei, noskaidros čempionus, kā arī pārējo godalgoto vietu ieguvējus. Jāpiebilst, ka čempioni savā valdījumā uz gadu iegūs arī ceļojošo kausu. Visas spēles tiks pārraidītas tiešraidē FTA un RFF Youtube kanālā www.youtube.com/user/FTALatvia.

Spēles notiek omulīgajā Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9, svētdienās no pulksten 11:00 līdz pulksten 15:00 sekojošos datumos: 19.01., 26.01., 02.02., 09.02., 16.02., 23.02., 01.03.

Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts tiek organizēts ar mērķi sekmēt biznesa un personiskos kontaktus starp organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, kā arī noskaidrot meistarīgākās telpu futbola komandas un spēlētājus starp Latvijas uzņēmumiem, popularizēt telpu futbolu Latvijā.

Čempionāta laureāti iegūs kausus un medaļas, kā arī turnīra organizatoru un partneru sarūpētas vērtīgas balvas. Labākais spēlētājs, vārtsargs, vārtu guvējs, menedžeris un komanda, kas iegūs titulu „par godīgu spēli” (fair play), tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām. Visi čempionāta dalībnieki saņems piemiņas balvas speciāli paredzētajā oficiālajā noslēgumā un apbalvošanas ceremonijā. Daļa no dalības maksa tiks novirzīta sociālas atbildības mērķiem un futbola popularizēšanai.

Turnīra atbalstītāji: sporta veikals „Komanda”, „SynotTip”, alus krogs „Beerhouse No1”, dzeramais ūdens „Everest”, zobu pasta „SPLAT”, naktsklubs un karaoke bārs „Friends”. Informatīvu atbalstu nodrošina “Sportacentrs.com”.

FTA un RFF ir 15(!) gadu pieredze organizējot dažādu nozaru futbola turnīrus: finanšu, IT, loģistikas u.c.

Reklāma
Zibensziņas
Turnīrs noslēdzies ar Euro Live Technologies uzvaru
Turnīra sākums pārcelts uz 19. janvāri
Rezultatīvākie
1.
D. Kručeks
18
2.
J. Domaševičs
16
3.
J. Hercbergs
13
4.
M. Ivanovs
13
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori