Martā otro reizi notiks loģistikas uzņēmumu kausa izcīņa
13 Feb 2020

Šā gada 22. martā “Elektrum” Olimpiskā centra parketa seguma zālē otro reizi ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) atbalstu notiks Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētā Latvijas kausa izcīņa telpu futbolā loģistikas uzņēmumiem. Plānots, ka sacensībās startēs 12 komandas.

Sacensību norise plānota ar plkst.10.30 paredzēto dalībnieku reģistrāciju un izlozi, bet no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 risināsies turnīra spēles, kurā Latvijas kausa titulu paralēli uz diviem laukumiem vienlaikus noskaidros provizoriski 12 komandas.

Turnīra pirmajā etapā jeb priekšsacīkstēs divu apakšgrupu dalībnieces, kas sadalītas pa sešām katrā no grupām, aizvadīs viena apļa turnīru, tiekoties apakšgrupā katra ar katru vienu reizi. Trīs labākās kvalificēsies Fināla grupai, kur, ņemot līdzi arī savstarpējo spēļu rezultātus, aizvadīs mačus ar trim spēcīgākajām otras grupas vienībām. Savukārt katras grupas trīs vājākās vienības pēc identiska formāta noskaidros Cerības kausa ieguvēju, kā arī izkārtojumu no septītās līdz 12. pozīcijai.

Mača ilgums plānots viena desmit minūšu perioda ietvaros bez pārtraukuma (katrai komandai tiesības uz vienu minūtes pārtraukumu), savukārt apbalvošana plānota uzreiz pēc sacensību izskaņas – orientējoši ap plkst.16.00.

Pieteikties turnīram būs iespējams līdz 28. februārim, nosūtot uz organizatoru e-pastu (eduards.borisevics@fta.lv) komandas sastāvu, uzņēmuma logo vektoru formātā un rekvizītus rēķina izrakstīšanai. Līdz 13. martam nepieciešams apmaksāt dalības maksu 200,00 EUR apmērā.

Komandas pieteikumam obligāti jābūt apstiprinātam ar attiecīgās organizācijas personāla daļas vadītāja parakstu, tādējādi apliecinot, ka visi pieteikumā uzrādītie spēlētāji ir attiecīgās kompānijas darbinieki. Personāla daļas vadītāja parakstītais pieteikuma oriģināls iesniedzams turnīra norises dienā. Pēc uzņēmuma oficiāla lūguma organizatori var atļaut pieteikt vienu spēlētāju, kam sacensību norises dienā nepastāv darba attiecības, bet kurš ir citā veidā saistīts ar šo loģistikas uzņēmumu. Komandām atļauts pieteikt maksimums 12 futbolistus.

Pirmo trīs vietu ieguvējas tiks sveiktas ar kausiem un medaļām, tāpat kausu saņems Cerību kausa titula īpašniece. Ar piemiņas balvām tiks godinātas visas komandas, bet atsevišķi arī labākais treneris/menedžeris, vārtsargs, rezultatīvākais un vērtīgākais futbolists.

Latvijas kausa izcīņā telpu futbolā loģistikas nozares komandām ir viena no daudzajām RFF un FTA organizētajām uzņēmumu aktivitātēm šī gada marta mēnesī.

Sacensību galvenie uzdevumi ir aktīvas atpūtas organizēšana Latvijas Loģistikas nozarē strādājošiem, kontaktu veidošana un nostiprināšana, kā arī telpu futbola popularizēšana.

REGLAMENTS un PIETEIKUMA FORMA

Reklāma
Zibensziņas
Turnīrs noslēdzies ar Euro Live Technologies uzvaru
Turnīra sākums pārcelts uz 19. janvāri
Rezultatīvākie
1.
D. Kručeks
18
2.
J. Domaševičs
16
3.
J. Hercbergs
13
4.
M. Ivanovs
13
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori