Par medaļām cīnīsies četras komandas
17 Feb 2020

Aizvadīta Latvijas korporatīvā (uzņēmumu) telpu futbola čempionāta piektā kārta. Pēc tās kļuvis skaidrs, ka godalgas savā starpā sadalīs četras komandas, turklāt pēdējās divās kārtās mūs sagaida vairākas tiešo konkurentu savstarpējās spēles.

Piektajā kārtā nedz Tet, nedz DSV Latvia neizdevās “iekost” sāncenšiem, piedzīvojot zaudējumus attiecīgi pret Euro Live Technologies (3:9) un Baltic International Bank (2:3), līdz ar abām pirmais trijnieks kļuvis neaizsniedzams. Tet, uzvarot abos atlikušajos mačos pret Accenture un LNK Group punktu ziņā gan vēl var noķert Bite One IT un Baltic International Bank vienības, taču Tet komanda zaudējusi abie minētajiem sāncenšiem savstarpējās spēlēs.

Arī divās vēl neminētajos dueļos uzvaras izcīnīja attiecīgā pāra favorīti. Tā Bite One IT pārliecinoši ar 15:4 pārspēja Luminor, bet Accenture ar 5:2 pieveica LNK Group.

Pirms pēdējām kārtām uz zelta medaļām pretendē viss vadošo komandu četrinieks, bet nedaudz labākās pozīcijās atrodas pašreizējie līderi Euro Live Technologies, kam viena punkta pārsvars pār Bite One IT un Baltc International Bank vienībām, bet vēl par dieviem atpaliek Accenture.

Interesanti, ka Euro Live Technologies pēdējās divas spēles jāaizvada ar tuvākajām sekotājām: 23.februārī ar Bit One IT, bet pēdējā kārtā 1.martā – ar Baltic International Bank.

Tāpat pēdējā kārtā daudz var izšķieties mačā starp Bite One IT un Accenture vienībām.

Priecīgas ziņas tiem futzāla cienītājiem, kuriem nākamsvētdien nebūs iespēja būt klātienē Rīgas 15.vidusskolas sporta zālē: pilnīgi visas tiešraidē tiks translētas Sportacentrs.com portālā, bet otrā (Accenture - Tet) un trešā (Bite One IT – Euro Live Technologies) arī Sportacentrs.com TV kanālā. Pārējās divas TV kanālā būs iespējams noskatīties ierakstā vakarā.

Pēc aizvadītām piecām spēļu kārtām rezultatīvāko spēlētāju saraksta pirmajā vietā atgriezies Jānis Domaševičs (Bite One IT), kurš DSV Latvia vārtsargu pārspēja piecas reizes, bet pavisam guvis 13 vārtus. Tikai par vieniem mazāk Dmitrija Kručeka (Tet) rēķinā, bet pa deviņām reizēm pretinieku vārtsargus pārspējuši Jevgenijs Hercbergs (Euro Live Technologies) un Mihails Ivanovs (DSV Latvia).

Sacensības rīko Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Čempionātu atbalsta arī Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA) un Latvijas Korporatīvā sporta turnīru asociācija (LKSTA).

Pirmajā gadā sacensībās piedalās astoņas komandas, kas septiņās kārtās, katrai ar katru tiekoties pa vienai reizei, noskaidros čempionus, kā arī pārējo godalgoto vietu ieguvējus. Jāpiebilst, ka čempioni savā valdījumā uz gadu iegūs arī ceļojošo kausu. Visas spēles tiks pārraidītas tiešraidē FTA un RFF Youtube kanālā www.youtube.com/user/FTALatvia.

Spēles notiek omulīgajā Rīgas 15.vidusskolas sporta hallē, Visvalža ielā 9, svētdienās no pulksten 11:00 līdz pulksten 15:00 sekojošos datumos: 19.01., 26.01., 02.02., 09.02., 16.02., 23.02., 01.03.

Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts tiek organizēts ar mērķi sekmēt biznesa un personiskos kontaktus starp organizācijām un to darbiniekiem, organizēt aktīvu atpūtu, kā arī noskaidrot meistarīgākās telpu futbola komandas un spēlētājus starp Latvijas uzņēmumiem, popularizēt telpu futbolu Latvijā.

Čempionāta laureāti iegūs kausus un medaļas, kā arī turnīra organizatoru un partneru sarūpētas vērtīgas balvas. Labākais spēlētājs, vārtsargs, vārtu guvējs, menedžeris un komanda, kas iegūs titulu „par godīgu spēli” (fair play), tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām. Visi čempionāta dalībnieki saņems piemiņas balvas speciāli paredzētajā oficiālajā noslēgumā un apbalvošanas ceremonijā. Daļa no dalības maksa tiks novirzīta sociālas atbildības mērķiem un futbola popularizēšanai.

Turnīra atbalstītāji: sporta veikals „Komanda”, „SynotTip”, alus krogs „Beerhouse No1”, dzeramais ūdens „Everest”, zobu pasta „SPLAT”, naktsklubs un karaoke bārs „Friends”. Informatīvu atbalstu nodrošina “Sportacentrs.com”.

FTA un RFF ir 15(!) gadu pieredze organizējot dažādu nozaru futbola turnīrus: finanšu, IT, loģistikas u.c.

Reklāma
Zibensziņas
Turnīrs noslēdzies ar Euro Live Technologies uzvaru
Turnīra sākums pārcelts uz 19. janvāri
Rezultatīvākie
1.
D. Kručeks
18
2.
J. Domaševičs
16
3.
J. Hercbergs
13
4.
M. Ivanovs
13
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori