Par pirmajiem čempioniem kļūst Euro Live Technologies, Bite One IT notur trešo vietu
02 Mar 2020

Noslēdzies pirmais Latvijas korporatīvais telpu futbola čempionāts. Par čempioniem tika kronēta Euro Live Technologies komanda, kas pēdējā kārtā ar 3:1 (2:1) pieveica Baltic International Bank, savukārt Bite One IT nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Accenture, ar ko bija pietiekami, lai iegūtu bronzas godalgas.

Pirms pēdējās kārtas bija izveidojusies fantastiska situācija, proti – medaļu liktenis izšķīrās pretendentu savstarpējās cīņās. Tiesa, nedaudz labākā situācijā bija Euro Live Technologies un Bite One IT komandas, kam mačos ar tiešajiem konkurentiem, attiecīgi – Baltic International Bank un Accenture – derēja arī neizšķirts iznākums.

Ja Euro Live Techologies savus pretiniekus pārspēja, tādējādi apliecinot savu favorītu statusu, tad mačs starp Bite One IT un Accenture, neskatoties uz pēdējo izmisīgajiem centieniem spēles izskaņā, tik tiešām noslēdzās neizšķirti, ļaujot gavilēt spilgti zaļajās formās tērptajai vienībai.

Vēl pirms izšķirošajām spēlēm Tet ar 8:2 (4:1) pārliecinoši pārspēja LNK Group, tādējādi savlaicīgi nodrošinot piekto vietu. Ar četriem gūtiem vārtiem šajā mačā izcēlās Dmitrijs Kručeks, tādējādi triumfējot cīņā par turnīra labākā bombardiera balvu. Dmitrija galvenais konkurents Jānis Domašēvičs mačā pret Accenture palika sausā, līdz ar to turnīra noslēgumā no D.Kručeka atpaliekot par divu precīzu sitienu tiesu.

Visbeidzot čempionāta noslēdzošajā mačā Luminor nedaudz negaidīti ar 11:6 pārspēja DSV Latvia, tādējādi arī apsteidzot konkurentus turnīra tabulā. Uzvarētāju labā ar “hat-trick” izcēlās Arnis Černiševs un Žanis Burcevs, savukārt zaudētāju rindās pa diviem precīziem sitieniem Mihailam Ivanovam un Jurim Lucijanovam.

Balva par godīgu spēli (“fair-play”) pienākas DSV Latvia komandai, kas septiņos mačos nenopelnīja nevienu kartiņu! Divas dzeltenās kartiņas Luminor, bet pa trim – Accenture un Baltic International Bank.

Sacensības rīko Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Čempionātu atbalsta arī Latvijas Telpu futbola asociācija (LTFA) un Latvijas Korporatīvā sporta turnīru asociācija (LKSTA).

Čempionāta laureāti iegūs kausus un medaļas, kā arī turnīra organizatoru un partneru sarūpētas vērtīgas balvas. Labākais spēlētājs, vārtsargs, vārtu guvējs, menedžeris un komanda, kas iegūs titulu „par godīgu spēli” (fair play), tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām. Visi čempionāta dalībnieki saņems piemiņas balvas speciāli paredzētajā oficiālajā noslēgumā un apbalvošanas ceremonijā. Daļa no dalības maksa tiks novirzīta sociālas atbildības mērķiem un futbola popularizēšanai.

Turnīra atbalstītāji: sporta veikals „Komanda”, „SynotTip”, alus krogs „Beerhouse No1”, dzeramais ūdens „Everest”, zobu pasta „SPLAT”, naktsklubs un karaoke bārs „Friends”. Informatīvu atbalstu nodrošina “Sportacentrs.com”.

FTA un RFF ir 15(!) gadu pieredze organizējot dažādu nozaru futbola turnīrus: finanšu, IT, loģistikas u.c.

Reklāma
Zibensziņas
Turnīrs noslēdzies ar Euro Live Technologies uzvaru
Turnīra sākums pārcelts uz 19. janvāri
Rezultatīvākie
1.
D. Kručeks
18
2.
J. Domaševičs
16
3.
J. Hercbergs
13
4.
M. Ivanovs
13
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Edvards Sokolovskis
Bite One IT
28
Dalībnieki
Partneri
Organizatori