Šonedēļ startēs tradicionālais Rīgas futbola čempionāts
24 Apr 2023

Jau šo trešdien – 26. aprīlī – Olaines pilsētas stadionā ar spēli starp “Rīgas Futbola skola” un “AFA Olaine-2” komandām startēs tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais Rīgas futbola čempionāts, kas ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos risināsies līdz 24. septembrim. Sacensību ietvaros 12 dalībnieces čempionu noskaidros pēc divu riņķu spēkošanās.

Arī šajā vasarā turnīrs līdzīgi kā iepriekš risināsies kā “Dali Dali” Latvijas 3. līgas čempionāta Rīgas reģiona jeb Centra zonas sacensības, čempionam un kopš iepriekšējās sezonas arī vicečempionam iegūstot tiesības pārstāvēt Rīgu Latvijas čempionāta Trešās līgas finālturnīrā.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo čempionātu līdzīgi kā pērnajā vasarā turnīrā startēs FK “Beitar-2”, JFK “Daugava”, JRFPC “Upesciema Warriors”, “Riga United” FC, “ASK Kadaga/Ostas SK” (pērn “ASK Kadaga”), FK “Union” (pērn FK “Olaine”/FK “Union”) un Rīgas Tehniskā Universitāte. Pēc vienas sezonas pārtraukuma sacensībās atgriezīsies “Babītes” SK, savukārt dalībnieku pulkam pievienojušās četras jaunas vienības – “AFA Olaine-2”, FK RSU, “Rīgas Futbola skola” un FK “Namejs”.

No 2022. gada turnīra komandām nebūs pārstāvētas abas pagājušā čempionāta laureātes, proti, JDFS “Alberts” fārmklubs un “PPK/Betsafe” (startēs “Altero.lv LIIGA” jeb Latvijas čempionāta Otrajā līgā), kā arī SK “Kengaroos”.

Turnīrā, kā ierasts, drīkst piedalīties tikai tās komandas, kuras spēj nodrošināt 2023.gada Rīgas futbola čempionāta un 2023.gada Latvijas 3. līgas čempionāta reglamentu izpildi.

Sacensībās drīkst piedalīties spēlētāji, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu, bet izņēmuma kārtā ar ģimenes ārsta un vecāku atļauju var startēt arī futbolisti, kuri dzimuši 2007. gadā un agrāk. Nav atļauta Virslīgas, Pirmās un Otrās līgas čempionāta komandās pieteikto spēlētāju pārstāvniecība, tāpat Rīgas čempionātā nedrīkst piedalīties Latvijas čempionāta Trešās līgas citu reģionu klubu spēlētāji.

Reklāma
Zibensziņas
Rīgas futbola čempionātā triumfē “JFK Daugava / Salaspils FS”
Rezultatīvākie
1.
A. Loginovs
21
2.
M. Ē. Veckāgans
18
3.
N. Lazarenko
17
4.
S. Švāns
17
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori