Ar perfektu bilanci sāk četras komandas
03 Nov 2023

Aizvadītas pirmās divas kārtas 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionātā, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu. Ar perfektu bilanci – sešiem izcīnītiem punktiem – Rīgas 49. vidusskolas parketa zālē notiekošās sacensības izdevies uzsākt četrām no 12 dalībniecēm, proti, “Rīnūži/Grifs AG”, “New Project”, “ASK Kadaga” un “Reg Vardy/Anzāģe”.

Kā ziņots, turnīra cīņas risināsies svētdienās no plkst.14.00 līdz plkst.20.00 laika periodā līdz nākamā gada 17. martam. Uzvarētāji un laureāti čempionātā tiks noskaidroti divos posmos, pirmajā no tiem komandām aizvadot pa vienai spēlei katrai ar katru, noskaidrojot sešas spēcīgākās dalībnieces, kas turpinās cīņu par medaļām otrajā posmā, un vēl sešas vienības, kas noskaidros vietu sadalījumu no 7.-12., kā arī “Cerību kausa” ieguvēju.

Sacensību nākamajā etapā katra no šīm sešām vienībām aizvadīs pa vienai spēlei ar savas apakšgrupas komandām, ņemot līdzi pirmajā posmā kvalificējušo komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus un tādā veidā noskaidrojot godalgoto vietu ieguvējus. Jau vēstīts, ka šajā sezonā divas no dalībniecēm startē ārpus konkurences – “Riga FC 2” un “Futbola Parks Academy/LSPA, kuru mačos neatkarīgi no gala iznākuma rezultāti oficiālajā tabulā tiks atspoguļoti ar šo vienību zaudējumu 0:3.

Vispārliecinošāk no minētā kvarteta sezonu atklāja “Rīnūži/Grifs AG”, kas savā pirmajā mačā, pateicoties trim Iljas Plonska vārtu guvumiem, ar 13:1 sagrāva sacensību jaunpienācēju “STEEL”. Savukārt nedēļu vēlāk “Rīnūži” komanda ļoti spraigā cīniņā ar 4:3 uzveica “DSV Latvia”, izšķiršos vārtus piecas sekundes pirms tiesneša beigu svilpes gūstot Konstantīnam Zabarovskim (viņa rēķinā “hat-trick”).

Ar divām uzvarām turnīra prologā startēja arī pašreizējā titula ieguvēja “New Project”, sarūgtinot “OSK Ostnieks” (5:2) un ārpus konkurences spēlējošo “Futbola Parks Academy/LSPA”. Savukārt “ASK Kadaga” futbolisti mača izskaņā “izrāva” 2:1 uzvaru pār “Industrial Steel Group” (izšķirošais vārtu guvums Egilam Lielbārdim), kā arī uzveica FK “Ulbroka” – 4:1.

Tāpat seši punkti pēc abiem aizvadītajiem mačiem “Reg Vardy/Anzāģe” vīru rēķinā, kuri sacensības sāka ar triumfu pret “Futbola Parks Academy/LSPA”, bet pēc nedēļu vēlāk līdz ar trim Ērika Lebedoka trāpīgajiem raidījumiem sarūgtināja “VP Solar/Ropažu SC” – 8:1.

Čempionāta nākamā kārta jau šonedēļ, 5. novembrī, un kā centrālā spēle neapšaubāmi jāatzīmē “Rīnūži/Grifs AG” un “Reg Vardy/Anzāģe” spēkošanās, kas risināsies plkst.18.00.

Kā ziņots, komanda, kas saskaņā ar čempionāta rezultātiem ieņems pirmo vietu, tiks uzaicināta uz Latvijas telpu futbola Pirmās līgas finālturnīru 2024. gada 29. martā Salaspilī un nākamajā sezonā varēs pretendēt uz dalību Latvijas telpu futbola Virslīgā.

Pērnajā sezonā Rīgas telpu futbola čempionātā startēja desmit dalībnieces, par uzvarētāju kļūstot “New Project” vienībai, sudrabu izcīnot “Industrial Steel Group”, bet godpilno trešo vietu – FK “Beitar/Petrow”.

Reklāma
Zibensziņas
Zibensziņu pagaidām nav
Rezultatīvākie
1.
D. Androsov
20
2.
E. Ģēģers
16
3.
M. Smuļko
13
4.
K. Zabarovskis
13
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Miks Tillers
FPA/LSPA
18
Dalībnieki
Partneri
Organizatori