Rīgas čempionāta vadību pārņem JRFPC “Upesciema Warriors”
14 Jun 2022

Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais tradicionālais Rīgas futbola čempionāts, kas notiek ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Vadības grožus sacensību kopvērtējumā pārņēmusi JRFPC “Upesciema Warriors”, kas tādējādi uz otro pozīciju atstūmusi iepriekšējo līderi JDFS “Alberts-2”.

Kā vēstīts, šajā vasarā turnīrs līdzīgi kā iepriekšējos divus gadus risinās kā Latvijas 3. līgas čempionāta Rīgas reģiona sacensības, čempionam un no šīs sezonas arī vicečempionam iegūstot tiesības pārstāvēt Rīgu Latvijas čempionāta Trešās līgas finālturnīrā. Desmit turnīra dalībnieces uzvarētāju noskaidro pēc divu riņķu turnīra.

Kopš maija noslēdzošās nedēļas jaunā līdere aizvadīja trīs mačus, iegūstot maksimāli iespējamos deviņus punktus. “Kareivji” ar triju vārtu handikapu pieveica Rīgas Tehnisko Universitāti (4:1, divi vārti Naurim Baranovskim) un FK “Beitar-2” (3:0, “dublis” Jorenam Grīntālam), kā arī ar minimālu 2:1 pārsvaru sarūgtināja “Riga United” FC. Čempionāta tabulā JRFPC “Upesciema Warriors” piecās spēlēs sakrājusi 12 punktus.

Par punktu no līderes atpaliek JDFS “Alberts-2”, kas minētajā laika periodā arīdzan laukumā devās trīskārt. “Alberta” spēlētāji, pateicoties diviem Ernesta Pulka trāpīgajiem raidījumiem, “uz nulles” atstāja FK “PKK/Betsafe” (4:0), kā arī divos dueļos cīnījās neizšķirti – 2:2 ar JFK “Daugava” un 4:4 cīņā pret FK “Beitar-2”. Jāpiebilst, ka pēdējā mačā JDFS “Alberts-2” vēl desmit minūtes pirms tiesneša beigu svilpes atradās komfortablā 4:1 vadībā, tomēr īsā laika periodā pamanījās zaudēt trīs vārtus.

Ar desmit punktiem turnīra tabulas trešajā ailītē šobrīd iekārtojusies FK “Olaine/FK Union”, kura triju maču gaitā kaldināja graujošu uzvaru pār Rīgas Tehnisko Universitāti (8:0, “hat-trick” Artjomam Kozlovskim), pārspēja arī ASK “Kadaga” vīrus (4:2), kā arī cīnījās neizšķirti 2:2 ar SK “Kengaroos”.

Tālu no vadošā trijnieka šobrīd kopvērtējumā neatpaliek arī vairums pārējo vienību – ar astoņiem punktiem seko FK “PKK/Betsafe”, ar septiņiem ASK “Kadaga”, ar sešiem – SK “Kengaroos”.

Savukārt čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā patlaban divi līderi, kuri katrs guvuši pa četriem vārtiem – jau minētais A.Kozlovskis un Markuss Jonāns (JDFS “Alberts-2”).

Kā ziņots, Rīgas čempionātam komandas drīkst pieteikt tikai LFF reģistrētos spēlētājus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu (izņēmuma kārtā ar vecāku atļauju drīkst piedalīties spēlētāji, kuri dzimuši 2007. gadā un agrāk), bet aizliegts piedalīties futbolistiem, kuri pieteikti Virslīgas, Pirmās un Otrās līgas čempionāta komandās, izņemot fārmklubus, kā arī Latvijas čempionāta Trešās līgas citu reģionu klubu spēlētāji.

Reklāma
Zibensziņas
Svinīgā apbalvošana - pēc noslēdzošās spēles 25. septembrī LNK Sporta Parkā
Spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2022.gada 2.septembrim
Rezultatīvākie
1.
M. Ē. Veckāgans
17
2.
J. Pakalns
17
3.
A. Pavlovskis
11
4.
S. Švāns
11
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori