Čempionātu ar perfektu bilanci sāk OSK “Ostnieks”, “New Project” un “Industrial Steel Group”
29 Jun 2022

Jūnija vidū RTU stadionā Pārdaugavā (Daugavgrīvas iela 56a) startēja tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts. Pēc trim aizvadītajām kārtām 12 dalībnieču konkurencē kopvērtējuma tabulas priekšgalā izvirzījies līderu trijnieks – OSK “Ostnieks”, “New Project” un “Industrial Steel Group”.

Kā vēstīts, salīdzinoši ar iepriekšējām sezonām mainīts turnīra formāts, garantējot dalībniecēm 11 spēles iepriekšējos gados ierasto 9-10 maču vietā. Sacensību gaitā uzvarētājs un medaļu ieguvējas tiks noskaidrots pēc viena riņķa turnīra, katrai dalībniecei pa reizei spēkojoties ar katru pēc līgas formāta.

Triju aizvadīto kārtu gaitā teicams starts padevās iepriekš minētajam pašreizējam līderu trio – katra no šim vienībām kaldināja trīs panākumus tikpat mačos. OSK “Ostnieks”, pateicoties Aleksandra Šapovalova un Dmitrija Travkina “dublim”, ar 4:0 sarūgtināja AC “Jules Vernes”, tāpat atstāja “sausā” arī SK “Imanta” (8:0, divi vārti D.Travkinam) un spraigā duelī pārvarēja ASK “Kadaga” pretestību – 3:2 (divi trāpīgi raidījumi Mārim Bērziņam).

Pretiniekus nepažēloja arī “New Project” vīri – trīs Vitālija Ziļa precīzie sitieni sekmēja “jaunā projekta” triumfu pār AC “Jules Vernes”, bet vēl divos dueļos “oranži-melnie” pārspēja arī “Baltic International Bank” (4:3) un ASK “Kadaga” (3:1). Savukārt trešā līderu kompānijas dalībniece spraigos mačos ar 1:0 pieveica “DSV Latvia”, ar 2:1 sarūgtināja “Baltic International Bank” (BIB), bet “sausā” atstāja FC “Jaunība” vīrus (3:0).

Minifutbola čempionāta tabulas ceturtajā ailītē patlaban izvirzījusies FC “Raita” vienība (7), kura pārliecinoši sagrāva FC “Jaunība” (7:1) un SK “Imanta” (9:1), kā arī piedzīvoja bezvārtu neizšķirtu pret “FREE”. Sešus punktus trijās kārtās savākusi “DSV Latvia”, četrus “FREE”, bet atlikušās sešas vienības nav šobrīd iekrājušas vairāk par 3 punktiem.

Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju šobrīd kļuvis FC “Raita” pārstāvis Andrejs Baklanovs, kura rēķinā seši vārtu guvumi, savukārt piecas reizes pretinieku vārtsargus sarūgtinājis jau minētais V.Ziļs.

Kā ziņots, visas spēles notiek pirmdienu vakaros RTU stadionā pēc iepriekš apstiprināta kalendāra laika periodā līdz 29. augustam.

Reklāma
Zibensziņas
Papildus spēlētāju pieteikumi un pārejas ir atļautas līdz 2022.gada 30.jūnijam
Rezultatīvākie
1.
A. Baklanovs
21
2.
V. Ziļs
12
3.
A. Ibragimovs
10
4.
M. Smuļko
9
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori