Ziņas
01 Sep 2022
Rīgas minifutbola čempionātā triumfē FC “Raita”

Šo pirmdien ar četrām noslēdzošās kārtas spēlēm RTU stadionā finišēja Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts. Zelta medaļas pašā sacensību izskaņā nodrošināja FC “Raita”, otro vietu ieguva “New Project”, bet bronzas godalgas – “Industrial Steel Group”.

12 Aug 2022
Noslēgumam tuvojas Rīgas minifutbola čempionāts

Vairs tikai divas kārtas atlicis aizvadīt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā un Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītajā “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionātā. Ar vienādu izcīnīto punktu skaitu – 23 – kopvērtējuma tabulas priekšgalā arvien atrodas FC “Raita” un “Industrial Steel Group”.

22 Jul 2022
Minifutbola čempionāta līderos – FC “Raita” un “Industrial Steel Group”

Apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts. Aizvadītas sešas no 11 kārtām, un kopvērtējuma tabulas vadošajās pozīcijās šobrīd nostiprinājušās FC “Raita” un “Industrial Steel Group”.

Reklāma
Zibensziņas
Papildus spēlētāju pieteikumi un pārejas ir atļautas līdz 2022.gada 30.jūnijam
Rezultatīvākie
1.
A. Baklanovs
21
2.
V. Ziļs
12
3.
A. Ibragimovs
10
4.
M. Smuļko
9
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori