“Cerību kausa” trofeju iegūst “DSV Latvia”, medaļniekus suminās 28. augustā
20 Aug 2023

Arvien straujāk noslēgumam tuvojas RTU stadionā notiekošais Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais, kā arī Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais “SYNOTtip” Rīgas minifutbola (8 pret 8) čempionāts. Par “Cerību kausa” trofejas ieguvēju D apakšgrupā priekšlaikus kļuvusi “DSV Latvia” vienība, kamēr medaļnieku sadalījums spēcīgākajā jeb C grupā visticamāk pilnībā noskaidrosies vien 28. augustā, kad arī plānota laureātu svinīgā apbalvošanas ceremonija.

Kā ziņots, šobrīd notiekošajā otrajā sacensību etapā jeb stadijā katra no deviņām spēcīgākajām komandām C apakšgrupā aizvada vienu spēli ar otras apakšgrupas vienībām, ņemot līdzi pirmajā posmā kvalificējušo komandu savstarpējās spēlēs izcīnītos rezultātus un punktus. Savukārt pārējās dalībnieces D grupā otrajā posmā izspēlē vietu sadalījumu no desmitās līdz pēdējai, noskaidrojot “Cerību kausa” ieguvēju, kuru, kā zināms, nodrošināja “DSV Latvia”.

Stiprākajā jeb C grupā deviņām dalībniecēm atlicis aizvadīt katrai pa vienam vai diviem mačiem – 21. un 28. augustā. Kaut arī teorētiski potenciālo medaļnieku pulks ir nedaudz plašāks, reālākās izredzes iegūt kādo no godalgotajām vietām šobrīd ir trim kopvērtējuma līderēm – FC “Raita” (14), kā arī pa 13 punktiem savākušajām “JUVS/AV100” un FC “Caramba Rīga” vienībām. Katrai no šīm vienībām atlicis aizvadīt pa diviem mačiem, bet īpaša uzmanība šajā ziņā jāpievērš 21. augusta cīņai starp divām pēdējām, kā arī nedēļu vēlāk plānotajai spēlei, kurā tiksies FC “Raita” un “JUVS/AV100”. Iespējams tieši šajā cīniņā noskaidrosies arī zelta godalgu ieguvējs.

Minimālas izredzes “aizķerties” trešajā vietā saglabā “OSK Ostnieks” (11) komanda, kurai atlicis mačs pret sestajā vietā esošo “New Project” (10). Daudz labākā situācijā atrodas pēdējā – “jaunā projekta” pārstāvjiem bez šī mača vēl jātiekas ar FC “Caramba Rīga” un pie uzvarām abās cīņās izredzes iegūt vismaz bronzu “New Project” futbolistiem ir pat ļoti reālas.

Tikmēr D apakšgrupā visas otrā posma cīņas jau aizvadījusi “Cerību kausa” laureāte “DSV Latvia”, kas ar 21 punktu kļuvusi neaizsniedzama pārējām konkurentēm. Sešu punktu atstatumā no līderes atrodas “Industrial Steel Group” (15), kas “DSV Latvia” piekāpās savstarpējā spēlē, bet jau par astoņiem punktiem atpaliek “ASK Kadaga” (13).

No kopējā turnīra statistikas viedokļa vēl arī jāatzīmē, ka vienīgā ne reizi zaudējuma rūgtumu neizjutusī komanda čempionātā joprojām ir vienīgi FC “Raita”, kamēr diametrāli pretējs veikums D grupas pastarītei SK “Imanta”, kurai ne reizi nav izdevies atņemt punktus sāncensēm.

Turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā šobrīd ar 16 trāpīgiem raidījumiem izvirzījies Aleksejs Lavrenovs (“New Project”).

Kā ziņots, visas atlikušās spēles notiek pirmdienu vakaros RTU stadionā pēc iepriekš apstiprināta kalendāra laika periodā līdz 28. augustam.

Reklāma
Zibensziņas
Rīgas minifutbola čempionātā triumfē FC “Raita”
Rezultatīvākie
1.
A. Lavrenovs
19
2.
V. Askerovs
17
3.
Ņ. Ivanovs
14
4.
M. Smuļko
12
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Andrejs Grišajevs
02 Impakt
43
Staņislavs Kolomicevs
Raita
36
Dalībnieki
Partneri
Organizatori