Kalendārs
Datums Pretinieki Rezultāts      
10.12.2023, 10:00 FK 02 - FK Viesulis 0 : 0    
10.12.2023, 10:30 FREE - Latgols (Ludza) 0 : 1    
10.12.2023, 11:00 DSV Latvia - FK 02 1 : 1    
10.12.2023, 11:30 FK Viesulis - FREE 3 : 1    
10.12.2023, 12:00 Latgols (Ludza) - DSV Latvia 0 : 4    
10.12.2023, 12:30 FREE - FK 02 0 : 2    
10.12.2023, 13:00 FK Viesulis - DSV Latvia 0 : 2    
10.12.2023, 13:30 FK 02 - Latgols (Ludza) 4 : 2    
10.12.2023, 14:00 DSV Latvia - FREE 6 : 0    
10.12.2023, 14:30 Latgols (Ludza) - FK Viesulis 0 : 2    
10.12.2023, 15:00 SAMGUS (Aizkraukle) - Ķekavas novads 1 : 0    
10.12.2023, 15:30 ASK Kadaga - Sigulda 4 : 1    
10.12.2023, 16:00 Jūrmala - SAMGUS (Aizkraukle) 1 : 0    
10.12.2023, 16:30 Ķekavas novads - ASK Kadaga 0 : 4    
10.12.2023, 17:00 Sigulda - Jūrmala 0 : 2    
10.12.2023, 17:30 ASK Kadaga - SAMGUS (Aizkraukle) 3 : 1    
10.12.2023, 18:00 Ķekavas novads - Jūrmala 0 : 9    
10.12.2023, 18:30 SAMGUS (Aizkraukle) - Sigulda 3 : 1    
10.12.2023, 19:00 Jūrmala - ASK Kadaga 2 : 0    
10.12.2023, 19:30 Sigulda - Ķekavas novads 3 : 1    
07.01.2024, 10:00 ASK Kadaga - Olaines Futbola veterānu klubs 4 : 0    
07.01.2024, 10:30 FK Viesulis - Sigulda 2 : 2    
07.01.2024, 11:00 DSV Latvia - ASK Kadaga 2 : 0    
07.01.2024, 11:30 Olaines Futbola veterānu klubs - FK Viesulis 2 : 5    
07.01.2024, 12:00 Sigulda - DSV Latvia 0 : 3    
07.01.2024, 12:30 FK Viesulis - ASK Kadaga 1 : 2    
07.01.2024, 13:00 Olaines Futbola veterānu klubs - DSV Latvia 2 : 6    
07.01.2024, 13:30 ASK Kadaga - Sigulda 3 : 1    
07.01.2024, 14:00 DSV Latvia - FK Viesulis 1 : 1    
07.01.2024, 14:30 Sigulda - Olaines Futbola veterānu klubs 1 : 2    
07.01.2024, 15:00 FK 02 - SLV Pluss (Liepāja) 7 : 1    
07.01.2024, 15:30 SAMGUS (Aizkraukle) - Sportima FC 2 : 2    
07.01.2024, 16:00 Jūrmala - FK 02 0 : 1    
07.01.2024, 16:30 SLV Pluss (Liepāja) - SAMGUS (Aizkraukle) 1 : 2    
07.01.2024, 17:00 Sportima FC - Jūrmala 1 : 2    
07.01.2024, 17:30 SAMGUS (Aizkraukle) - FK 02 0 : 3    
07.01.2024, 18:00 SLV Pluss (Liepāja) - Jūrmala 0 : 5    
07.01.2024, 18:30 FK 02 - Sportima FC 0 : 1    
07.01.2024, 19:00 Jūrmala - SAMGUS (Aizkraukle) 0 : 1    
07.01.2024, 19:30 Sportima FC - SLV Pluss (Liepāja) 3 : 0    
04.02.2024, 10:00 ASK Kadaga - FREE 0 : 0    
04.02.2024, 10:30 SAMGUS (Aizkraukle) - Sportima FC 3 : 3    
04.02.2024, 11:00 FK 02 - ASK Kadaga 3 : 0    
04.02.2024, 11:30 FREE - SAMGUS (Aizkraukle) 0 : 6    
04.02.2024, 12:00 Sportima FC - FK 02 0 : 1    
04.02.2024, 12:30 SAMGUS (Aizkraukle) - ASK Kadaga 0 : 2    
04.02.2024, 13:00 FREE - FK 02 0 : 6    
04.02.2024, 13:30 ASK Kadaga - Sportima FC 4 : 0    
04.02.2024, 14:00 FK 02 - SAMGUS (Aizkraukle) 2 : 2    
04.02.2024, 14:30 Sportima FC - FREE 2 : 2    
04.02.2024, 15:00 Jūrmala - Ķekavas novads 3 : 0    
04.02.2024, 15:30 FK Viesulis - Latgols (Ludza) 1 : 0    
04.02.2024, 16:00 DSV Latvia - Jūrmala 1 : 1    
04.02.2024, 16:30 Ķekavas novads - FK Viesulis 2 : 1    
04.02.2024, 17:00 Latgols (Ludza) - DSV Latvia 0 : 5    
04.02.2024, 17:30 FK Viesulis - Jūrmala 0 : 10    
04.02.2024, 18:00 Ķekavas novads - DSV Latvia 1 : 10    
04.02.2024, 18:30 Jūrmala - Latgols (Ludza) 6 : 0    
04.02.2024, 19:00 DSV Latvia - FK Viesulis 10 : 0    
04.02.2024, 19:30 Latgols (Ludza) - Ķekavas novads 3 : 0    
24.03.2024, 09:30 Sportima FC - Ķekavas novads 4 : 3    
24.03.2024, 10:00 Latgols (Ludza) - Sigulda 1 : 1    
24.03.2024, 10:30 FK Viesulis - Sportima FC 1 : 3    
24.03.2024, 11:00 Ķekavas novads - Latgols (Ludza) 0 : 0    
24.03.2024, 11:30 Sigulda - FK Viesulis 1 : 3    
24.03.2024, 12:00 Latgols (Ludza) - Sportima FC 4 : 2    
24.03.2024, 12:30 Ķekavas novads - FK Viesulis 3 : 5    
24.03.2024, 13:00 Sportima FC - Sigulda 4 : 2    
24.03.2024, 13:30 FK Viesulis - Latgols (Ludza) 1 : 1    
24.03.2024, 14:00 Sigulda - Ķekavas novads 4 : 0    
24.03.2024, 14:30 FK 02 - SAMGUS (Aizkraukle) 0 : 2    
24.03.2024, 15:00 ASK Kadaga - Jūrmala 0 : 0    
24.03.2024, 15:30 DSV Latvia - FK 02 5 : 1    
24.03.2024, 16:00 SAMGUS (Aizkraukle) - ASK Kadaga 1 : 1    
24.03.2024, 16:30 Jūrmala - DSV Latvia 0 : 1    
24.03.2024, 17:00 ASK Kadaga - FK 02 0 : 0    
24.03.2024, 17:30 SAMGUS (Aizkraukle) - DSV Latvia 1 : 1    
24.03.2024, 18:00 FK 02 - Jūrmala 3 : 2    
24.03.2024, 18:30 DSV Latvia - ASK Kadaga 2 : 2    
24.03.2024, 19:00 Jūrmala - SAMGUS (Aizkraukle) 0 : 3    
Reklāma
Zibensziņas
Otro gadu DSV Latvija uzvar Latvijas Veterānu (40+) čempionātā telpu futbolā
2023.gada Latvijas Veterānu (40+) kausā telpu futbolā triumfē “Jūrmala”
Rezultatīvākie
1.
G. Gabrāns
16
2.
V. Laužels
14
3.
M. Skuratovičs
12
4.
V. Golubeckijs
9
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Vladislavs Gurmans
SAMGUS
44
Dalībnieki
Partneri
Organizatori