Latvijas Veterānu kausa izcīņā startēs 12 komandas
16 Nov 2023

Šo svētdien, 19. novembrī, Aizkraukles sporta hallē risināsies Rīgas Futbola federācijas (RFF), Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētā Latvijas kausa izcīņa veterānu komandām, kurā startēs 12 dalībnieces. Šīs sacensības vienlaikus plānotas arī kā kvalifikācija Latvijas veterānu čempionāta pirmajam sabraukumam, kas notiks 10. decembrī.

Visas kausa izcīņas dalībnieces sadalītas divās apakšgrupās pa sešām vienībām katrā, un pēc viena apļa turnīra, tiekoties katrai ar katru, trīs labākās, ņemot līdzi rezultātus ar savas grupas vienībām, turpinās spēkošanos par medaļām, kamēr atlikušās sešas vienības noskaidros vietu sadalījumu no 7. līdz 12. pozīcijai. Spēļu sākums paredzēts plkst.11.00, bet apbalvošana – plkst.17.00. Viena mača ilgums noteikts desmit minūšu apjomā viena puslaika ietvaros.

Atbilstoši sadalījumam A grupā spēkosies “DSV Latvia”, “FREE”, FK “02”, “Olaines futbola veterānu klubs”, Ludzas “Latgols” un “Ķekavas novads”, kamēr B apakšgrupā savā starpā tiksies “Jūrmala”, “Sportima”, “ASK Kadaga”, FK “Viesulis”, “Sigulda” un vietējā Aizkraukles vienība “SAMGUS”.

Kā vēstīts, sacensības plānotas arī kā kvalifikācija Latvijas veterānu čempionāta pirmajam sabraukumam, kas notiks 10. decembrī (pieteikšanās iespējama līdz piektdienai, 17. novembrim). Šīs sacensības notiks sabraukumos un finālturnīrā (provizoriski plānotie datumi ir 10. decembris, 7. janvāris, 4. februāris un 24. marts). Kvalifikācijas sabraukumos katra komanda, pa reizei tiekoties ar katru pretinieci savā grupā, aizvadīs 2-4 spēles, iekrājot noteiktu skaitu kopvērtējuma punktu daudzumu. Finālturnīrā, kas plānots 24. martā, piecas labākās vienības, ņemot līdzi kvalifikācijas sabraukumos iekrātos kopvērtējuma punktus, cīnīsies par medaļām, savukārt nākamās piecas analoģiskā veidā noskaidros “Cerību” kausa ieguvēju.

Atkarībā no startējošo komandu skaita kvalifikācijas sabraukumos dalībnieces tiks sadalītas vienā vai divās grupās. Tā kā maksimālais vienību skaits sabraukumā ir 10, divās apakšgrupās dalībnieces tiks dalītas, ja sabraukumam pieteiksies sešas un vairāk komandas. Kopvērtējumā punkti tiks krāti katrā grupā atsevišķi (no 5 līdz 1 atkarībā no ieņemtās vietas), bet finālturnīrā tos reizinās ar koeficientu “2” un summēs pie kvalifikācijas sabraukumos sakrātajiem punktiem.

Čempionāta laureātu sveikšana notiks 24. martā. Trīs labākās komandas un “Cerību” kausa ieguvēja, kā arī labākie individuālajās nominācijās saņems apbalvojumus un piemiņas veltes.

Reklāma
Zibensziņas
Otro sezonu DSV Latvija uzvar Latvijas Veterānu (40+) čempionātā telpu futbolā
2023.gada Latvijas Veterānu (40+) kausā telpu futbolā triumfē “Jūrmala”
Rezultatīvākie
1.
G. Gabrāns
16
2.
V. Laužels
14
3.
M. Skuratovičs
12
4.
V. Golubeckijs
9
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori