Pēc otrā posma vienvadību kopvērtējumā pārņem “DSV Latvia”
12 Jan 2024

Iepriekšējā nedēļas nogalē Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF), Futbola Turnīru asociācijas (FTA) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētā 2023./2024. gada Latvijas Veterānu (40+) čempionāta telpu futbolā otrais sabraukums. Arī šoreiz savā apakšgrupā pirmo vietu izdevās izcīnīt “DSV Latvia” vecmeistariem, kuri tādējādi ar desmit iekrātiem punktiem nostiprinājās sacensību kopvērtējuma vienvadībā.

Kā iepriekš vēstīts, turnīra dalībnieces atbilstoši iepriekšējā posmā uzrādītajiem rezultātiem tika sadalītas A un B apakšgrupās. A grupā, iegūstot deviņus no maksimāli iespējamajiem 12 punktiem, pirmajā vietā finišēja FK “02”, atstājot aiz sevis septiņus punktus savākušās “Sportima FC” un Aizkraukles “SAMGUS”, kamēr iepriekšējā sabraukumā tik pārliecinoši startējušie “Jūrmala” futbolisti bija spiesti samierināties vien ar sešiem punktiem un ceturto tabulas ailīti, apsteidzot vienīgi Liepājas “SLV Pluss” (0).

Tikmēr B grupā, kā minēts, ar trim uzvarām un neizšķirtu pirmās vietas iegūšanai pietika “DSV Latvia”, kas tādējādi otro sabraukumu pēc kārtas uzvarēja savā apakšgrupā un ar desmit punktiem nostiprinājās kopvērtējuma vienvadībā. Punkta atstatumā aiz līderes tabulā finišēja “ASK Kadaga” (9), trešajā vietā ierindojās FK “Viesulis” (5), bet divās noslēdzošajās pozīcijās izkārtojās attiecīgi Olaines Futbola veterānu klubs (3) un “Sigulda” (1).

Turnīra rezultatīvākā spēlētāja statusā arī pēc šī sabraukuma palika Guntis Gabrāns (“ASK Kadaga”), kuram desmit vārtu guvumi, viņa tuvākais sekotājs – septiņus vārtus guvušais Vitālijs Laužels (“DSV Latvia”).

Savukārt kopvērtējuma tabulā aiz līderes “DSV Latvia” (10) tuvākā sekotāja ir FK “02” (9), kamēr ar astoņiem punktiem trešo vietu ieņem “ASK Kadaga”.

Čempionāta nākamajā sabraukumā, kas plānots 4. februārī, A grupā spēkus samēros “DSV Latvia”, “Jūrmala”, FK “Viesulis”, “Latgols” un “Ķekavas novads”, kamēr B grupā cīnīsies FK “02”, “ASK Kadaga”, “SAMGUS”, “Sportima” FC un “FREE”.

Kā vēstīts, Latvijas čempionāta ietvaros pēc februāra posma nākamais sabraukums jeb finālturnīrs risināsies 24. martā, kur piecas labākās vienības, ņemot līdzi kvalifikācijas sabraukumos iekrātos kopvērtējuma punktus, cīnīsies par medaļām, savukārt nākamās piecas analoģiskā veidā noskaidros “Cerību” kausa ieguvēju. Trīs labākās komandas un “Cerību” kausa ieguvēja, kā arī labākie individuālajās nominācijās saņems apbalvojumus un piemiņas veltes.

Reklāma
Zibensziņas
Otro sezonu DSV Latvija uzvar Latvijas Veterānu (40+) čempionātā telpu futbolā
2023.gada Latvijas Veterānu (40+) kausā telpu futbolā triumfē “Jūrmala”
Rezultatīvākie
1.
G. Gabrāns
16
2.
V. Laužels
14
3.
M. Skuratovičs
12
4.
V. Golubeckijs
9
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori