Šajās brīvdienās startē Latvijas un Igaunijas apvienotā pludmales futbola līga
02 Jul 2021

Šo sestdien un svētdien Pērnavas pludmalē starts tiks dots Latvijas un Igaunijas apvienotajai pludmales futbola līgai, kurā līdzīgi kā pērn startēs astoņas dalībnieces. Trīs no tām pārstāvēs Latviju, četras Igauniju, bet viena – Norvēģiju.

Tāpat kā pirms gada līga tiks izspēlēta čempionāta formātā, katrai komandai ar katru tiekoties divas reizes un kopumā aizvadot 14 spēles. Pirmās četras turnīra dienas risināsies Pērnavā, proti, 3., 4., 24. un 25. jūlijā, pēc tam sacensības 7. un 8. augustā ciemosies pašmāju Jūrmalas pludmalē, savukārt noslēdzošā čempionāta diena plānota 21. augustā Pērnavā. Turnīra debitante norvēģu “Pure Nordic Water” cīņās iesaistīsies no 22. jūlija.

Latviju čempionātā pārstāvēs “BSC LAT”, FK “BEITAR” un BFS “Baltic XL Ropaži”, Igauniju – SK “Augur Enemat”, “Nomme BSC OlyBet”,BSC “Pärnu” un BSC “Thunder Arvutitark”.

“Man ir liels prieks par to, ka jau rīt varam sākt otro sezonu Latvijas un Igaunijas pludmales futbola līgai. Esmu gandarīts par iepriekšējā sezonā paveikto kopā ar Igaunijas kolēģiem – ieguldītais darbs ir būtiski palīdzējis turnīra atpazīstamībā. Ja Lietuvas komandas šogad vēl nebija gatavas startēt daudzo spēlētāju aizņemtības dēļ saistībā ar gatavošanos telpu futbola Pasaules kausa izcīņai, tad Norvēģijas vadošais klubs ir kopā ar mums un uzsāks turnīru no nākamās kārtas.

Bija un joprojām ir ļoti daudz organizatorisko nianšu, no kurām liela daļa saistīta ar “Covid-19” pandēmiju, bet pateicoties intensīvam darbam kopā ar Latvijas Futbola federāciju, kurai ir liela pieredze šajos jautājumos, tās tiek risinātas. Vēlos pateikties arī Latvijas klubiem par aktīvu, bet diemžēl īsu sagatavošanās posmu un novēlēt veiksmīgu startu, kaut gan mēs visi pilnībā apzināmies, ka dēļ lielākiem un garākiem ierobežojumiem Latvijā mūsu komandas salīdzinājumā ar ziemeļu kaimiņiem nav vienādā starta pozīcijā. Svarīgākais šobrīd ir veiksmīgi visiem kopā turpināt Latvijas pludmales futbola attīstību, izvairoties no savainojumiem un citiem nepatīkamiem pārsteigumiem,” uzsvēra sacensību galvenais organizators no Latvijas puses Eduards Borisevičs.

Turnīra pirmajā spēļu dienā Pērnavā plkst.13 čempionāts tiks atklāts ar diviem dueļiem – igauņu “Nomme BSC OlyBet” un BSC “Thunder Arvutitark” vienību cīņu, kā arī Latvijas komandu dueli starp “BSC LAT” un FK “BEITAR”.

2021.gada Latvijas-Igaunijas pludmales futbola čempionātu no Latvijas puses un citas Latvijas mēroga pludmales futbola sacensības pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru Asociācija sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju.

2021.gada Latvijas pludmales futbola sacensības atbalsta: sporta veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Splat”, „Luna Group”, „Everest”, „Beerhouse No1”, „GO bezalkoholiskais”, saldējums „Eskimos”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.fta.lv/bslatvia, Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia, kā arī Instagramā www.instagram.com/beachsoccerlatvia.

Zibensziņas
Zibensziņu pagaidām nav
Rezultatīvākie
1.
M. Skuratovičs
17
2.
A. Novozhilov
16
3.
E. Stüf
14
4.
K. Marmor
14
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Vitālijs Smirnovs
Beitar
36
Dalībnieki
Partneri
Organizatori