Notiks Jūrmalas kausa trešais posms
28 Jul 2021

Sestdien, 31.jūlijā, Majoru pludmalē notiks Jūrmalas kausa trešais posms, kurā tiks noskaidrotas tās astoņas komandas, kas 14.augustā cīnīsies finālā.

Aizvadītajos divos posmos kopumā startējušas 14 vienības, tiesa divas no tām tikai vienā posmā. Tas gan netraucē spēcīgajai “Grifs AG” komandai šobrīd ieņemt otro vietu kopvērtējuma tabulā, atpaliekot vien no otrā posma uzvarētājiem “BEITAR”.

Ja nenotiek negaidītais, puslīdz drošas par vietu finālā šobrīd var būt septiņas blicas, bez jau pieminētajām divām arī “BFS Atlas / Ropaži”, PPFK “Joga Bonita”, “Kreiss”, “Johny Blooms” un FC “Petrow”, kamēr par pēdējo, astoto, ceļazīmi pie labvēlīgas apstākļu sakritības var pacīnīties visas atlikušās komandas. Būs karsti!

Fināla ietvaros tiks izspēlēts arī Cerību kauss visām komandām, kas piedalījās vismaz divos priekšsacīkšu posmos, bet nekvalificējās finālam, pie nosacījuma, ka tādas ir vismaz četras komandas un vismaz četras ir gatavas startēt Cerību kausā fināla ietvaros.

2021.gada Latvijas-Igaunijas pludmales futbola čempionātu no Latvijas puses un citas Latvijas mēroga pludmales futbola sacensības pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru Asociācija sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju.

2021.gada Latvijas pludmales futbola sacensības atbalsta: sporta veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Splat”, „Luna Group”, „Everest”, „Beerhouse No1”, „GO bezalkoholiskais”, saldējums „Eskimos”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.fta.lv/bslatvia, Facebook vietnē  www.fb.com/bslatvia, kā arī Instagramā www.instagram.com/beachsoccerlatvia.

Zibensziņas
Zibensziņu pagaidām nav
Rezultatīvākie
1.
M. Skuratovičs
17
2.
A. Novozhilov
16
3.
E. Stüf
14
4.
K. Marmor
14
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Vitālijs Smirnovs
Beitar
36
Dalībnieki
Partneri
Organizatori