Latvijas – Igaunijas līgā uzvar SK “Augur Enemat”
26 Aug 2021

Noslēgusies Latvijas – Igaunijas pludmales futbola līga. Pat neskatoties uz zaudējumu pēdējā mačā čempionu titulu itin pārliecinoši nodrošināja SK “Augur Enemat” vienība, kas tuvākos sekotājus – “Nõmme BSC Olybet” – apsteidza par deviņiem punktiem. Trešo vietu izcīnīja BSC “Thunder Arvititark”.

Atgādinām, ka Latvijas komandas pēdējos mačus aizvadīja vēl 8.augustā, turklāt – ne visai veiksmīgi, kā rezultātā jau tobrīd atvadījās no cerībām uz apvienotās līgas medaļām. Turklāt, japērn mūsu valsts čempionus no apvienotās līgas bronzas medaļām šķīra vien divu punktu tiesa, tad šogad aina daudz skaudrāka – labākā pašmāju komanda BSC “LAT”, kas noslēgumā tika klasificēta piektajā pozīcijā, no trešās vietas atpalika jau par 11 punktiem ...

Par sacensību labāko vārtsargu tika atzīts Kaspars Kotters (SK “Augur Enemat”), rezultatīvākā spēlētāja balva pienākas Mihailam Skuratovičam (“BFS Baltic XL Ropaži”), bet par šīs sezonas vērtīgāko spēlētāju (MVP) tika atzīts Kristians Marmors (SK “Augur Enemat”).

Ar savām domām dalās Latvijas pludmales futbola sacensību galvenais organizators Eduards Borisevičs: “Ļoti sarežģīts gads. Covid-19 ierobežojumu dēļ komandām bija lielas grūtības savlaicīgi sākt kvalitatīvu treniņprocesu, bet mums, organizatoriem, plānot un rīkot posmus abās valstīs. Ņemot vērā apstākļus, uzskatu, ka izdevās paveikt vairāk nekā minimumu. Priecē, ka šosezon Latvijas – Igaunijas pludmales futbola līgā startēja Norvēģijas komanda ar vairākiem dāņu futbolistiem sastāvā, tāpat par sacensībām interesējas arī no citām valstīm, bet, kā redzam, Covid-19 neļauj realizēt visu potenciālu. Laiks radīs, kā būs nākamgad, bet jebkurā gadījumā arī vietējā līmenī Latvijā no senseniem laikiem ir kur spēlēt pludmales futbolu – ir tradicionālais Jūrmalas kauss, kuram šogad bija lielākā interesē nekā pērn. Tāpat mums top projekts - nacionālā līmeņa pludmales futbola stadions, kur, ja viss izdosies kā plānots, beidzot katru gadu jau aprīlī izlase, klubi un komandas varētu sākt gatavoties sezonai. Jauno infrastruktūras objektu visiem zināmajā vietā Ķīpsalas pludmalē atbalstīja Latvijas Futbola federācija un Rīgas dome, esmu pārliecināts, ka mums visiem kopā izdosies to realizēt. Un tas jau būtu būtisks solis Latvijas pludmales futbola attīstībā!”

2021.gada Latvijas-Igaunijas pludmales futbola čempionātu no Latvijas puses un citas Latvijas mēroga pludmales futbola sacensības pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru Asociācija sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju.

2021.gada Latvijas pludmales futbola sacensības atbalsta: sporta veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Splat”, „Luna Group”, „Everest”, „Beerhouse No1”, „GO bezalkoholiskais”, saldējums „Eskimos”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.fta.lv/bslatvia, Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia, kā arī Instagramā www.instagram.com/beachsoccerlatvia.

Zibensziņas
Zibensziņu pagaidām nav
Rezultatīvākie
1.
M. Skuratovičs
17
2.
A. Novozhilov
16
3.
E. Stüf
14
4.
K. Marmor
14
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Anatolijs Hazovs
PPFK Joga Bonita
37
Dominykas Rabzin
KKSC Trakai
17
Dalībnieki
Partneri
Organizatori