Kalendārs
Datums Pretinieki Rezultāts      
04.07.2020, 13:00 BSC Üksjalgvärav Elementmaster - SK Augur Enemat 1 : 14    
04.07.2020, 13:00 BSC Thunder Arvutitark - FK Beitar / Kauguri 7 : 6  
04.07.2020, 14:10 BSC LAT - BFS Ropaži 1 : 1
(1:1, p. 1:2)
 
04.07.2020, 14:10 BSC Türi - Nõmme BSC / Olybet 0 : 5  
04.07.2020, 16:30 Nõmme BSC / Olybet - SK Augur Enemat 1 : 1
(1:2)
 
04.07.2020, 16:30 BSC LAT - BSC Thunder Arvutitark 1 : 4  
04.07.2020, 17:40 BFS Ropaži - FK Beitar / Kauguri 2 : 0  
04.07.2020, 17:40 BSC Türi - BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 : 9  
05.07.2020, 11:00 Nõmme BSC / Olybet - BSC Üksjalgvärav Elementmaster 5 : 5
(5:6)
 
05.07.2020, 11:00 BSC LAT - FK Beitar / Kauguri 5 : 5
(6:5)
 
05.07.2020, 12:10 BFS Ropaži - BSC Thunder Arvutitark 3 : 4  
05.07.2020, 12:10 BSC Türi - SK Augur Enemat 5 : 11  
05.07.2020, 14:50 Nõmme BSC / Olybet - BFS Ropaži 10 : 2  
05.07.2020, 14:50 SK Augur Enemat - FK Beitar / Kauguri 5 : 4  
05.07.2020, 16:10 BSC Üksjalgvärav Elementmaster - BSC Thunder Arvutitark 4 : 5  
05.07.2020, 16:10 BSC Türi - BSC LAT 5 : 7  
18.07.2020, 13:00 BSC Üksjalgvärav Elementmaster - FK Beitar / Kauguri 2 : 3  
18.07.2020, 13:00 BSC Türi - BFS Ropaži 2 : 6  
18.07.2020, 14:15 Nõmme BSC / Olybet - BSC LAT 2 : 2
(2:2, p. 0:2)
 
18.07.2020, 14:15 SK Augur Enemat - BSC Thunder Arvutitark 4 : 3  
18.07.2020, 16:30 BSC Türi - BSC Thunder Arvutitark 1 : 4  
18.07.2020, 16:30 BSC Üksjalgvärav Elementmaster - BFS Ropaži 2 : 6  
18.07.2020, 17:45 Nõmme BSC / Olybet - FK Beitar / Kauguri 11 : 2  
18.07.2020, 17:45 SK Augur Enemat - BSC LAT 10 : 1  
19.07.2020, 11:00 BSC Üksjalgvärav Elementmaster - BSC LAT 5 : 8  
19.07.2020, 11:00 Nõmme BSC / Olybet - BSC Thunder Arvutitark 5 : 2  
19.07.2020, 12:15 BSC Türi - FK Beitar / Kauguri 3 : 6  
19.07.2020, 12:15 SK Augur Enemat - BFS Ropaži 3 : 2  
19.07.2020, 14:30 BSC Thunder Arvutitark - BSC Üksjalgvärav Elementmaster 5 : 4  
19.07.2020, 14:30 FK Beitar / Kauguri - BFS Ropaži 3 : 4  
19.07.2020, 15:45 SK Augur Enemat - BSC Türi 4 : 3  
19.07.2020, 15:45 BSC LAT - Nõmme BSC / Olybet 7 : 5  
01.08.2020, 13:00 FK Beitar / Kauguri - Nõmme BSC / Olybet 4 : 3  
01.08.2020, 13:00 BFS Ropaži - BSC LAT 3 : 3
(3:3, p. 3:2)
 
01.08.2020, 14:10 SK Augur Enemat - BSC Üksjalgvärav Elementmaster 5 : 1  
01.08.2020, 14:10 BSC Thunder Arvutitark - BSC Türi 7 : 3  
01.08.2020, 16:30 BFS Ropaži - BSC Üksjalgvärav Elementmaster 2 : 1  
01.08.2020, 16:30 Nõmme BSC / Olybet - BSC Türi 7 : 2  
01.08.2020, 17:40 FK Beitar / Kauguri - BSC Thunder Arvutitark 6 : 4  
01.08.2020, 17:40 BSC LAT - SK Augur Enemat 1 : 5  
02.08.2020, 11:00 BSC Üksjalgvärav Elementmaster - Nõmme BSC / Olybet 3 : 6  
02.08.2020, 11:00 BFS Ropaži - BSC Türi 5 : 1  
02.08.2020, 12:10 BSC Thunder Arvutitark - BSC LAT 3 : 3
(3:3, p. 7:8)
 
02.08.2020, 12:10 FK Beitar / Kauguri - SK Augur Enemat 1 : 4  
02.08.2020, 14:50 FK Beitar / Kauguri - BSC Türi 6 : 1  
02.08.2020, 14:50 BSC LAT - BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 : 3  
02.08.2020, 16:10 SK Augur Enemat - Nõmme BSC / Olybet 1 : 2  
02.08.2020, 16:10 BSC Thunder Arvutitark - BFS Ropaži 6 : 3  
15.08.2020, 13:30 BSC LAT - BSC Türi 5 : 2  
15.08.2020, 13:30 FK Beitar / Kauguri - BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 : 5  
15.08.2020, 14:40 BFS Ropaži - SK Augur Enemat 3 : 12  
15.08.2020, 14:40 BSC Thunder Arvutitark - Nõmme BSC / Olybet 2 : 1  
15.08.2020, 17:00 FK Beitar / Kauguri - BSC LAT 2 : 3  
15.08.2020, 17:00 BFS Ropaži - Nõmme BSC / Olybet 1 : 7  
15.08.2020, 18:10 BSC Üksjalgvärav Elementmaster - BSC Türi 7 : 4    
15.08.2020, 18:10 BSC Thunder Arvutitark - SK Augur Enemat 4 : 9  
Zibensziņas
23.augustā Majoros notiks Latvijas pludmales futbola kausa izcīņa veterāniem (35+) un Busel Cup pludmales futbola sacensībās U-13 bērniem. E.Borisevičs eduards.borisevics@fta.lv, 29688812.
22.augustā Majoros Jūrmalas kausa ietvaros notiks Latvijas pludmales futbola kausa izcīņa sievietēm. Anatolijs Hazovs ahazov@inbox.lv , 26751812.
Rezultatīvākie
1.
S. Lepik
20
2.
R. Nõmmiko
19
3.
A. Novožilovs
18
4.
R. Hunt
16
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Normunds Duļevskis
MGD
42
Dalībnieki
Partneri
Organizatori