Sastāvs
BSC LAT
#
Spēlētājs
   
Pozīcija
Vecums
1
Andrejs Baumanis
0
0 0
Universāls
48
1
Artjoms Križanovskis
0
0 0
Vārtsargs
21
1
Jānis Skabārdis
0
0 0
Vārtsargs
33
1
Mārtiņš Auziņš
0
0 0
Universāls
28
1
Matīss Magone
0
0 0
Universāls
28
1
Sandis Plenkovs
0
0 0
Universāls
24
4
Gatis Rožkalns
2
3 0
Universāls
38
6
Pēteris Nagla
1
1 0
Universāls
41
6
Renārs Pastars
5
0 0
Universāls
30
7
Dainis Kovals
1
0 0
Universāls
44
12
Rūdolfs Veisbergs
0
1 0
Universāls
31
14
Edgars Bricis
6
2 0
Universāls
34
17
Rinalds Zeps
0
0 0
Universāls
28
18
Kārlis Vikmanis
4
4 0
Universāls
26
19
Andis Dombrovskis
2
1 0
Universāls
35
21
Agnis Pūpols
3
1 0
Universāls
34
31
Aleksandrs Novožilovs
18
0 0
Universāls
30
42
Mārtiņš Akmentiņš
0
0 0
Universāls
35
44
Jurģis Žuburs
1
0 0
Universāls
45
45
Dmitrijs Travkins
0
0 0
Universāls
40
47
Mārtiņš Taulavičus
9
2 0
Universāls
28
99
Dmitrijs Dikanskis
0
1 0
Vārtsargs
38
Spēļu kalendārs
Datums Pretinieki Rezultāts      
04.07.2020 14:10 BSC LAT - BFS Ropaži 1 : 1
(1:1, p. 1:2)
 
04.07.2020 16:30 BSC LAT - BSC Thunder Arvutitark 1 : 4  
05.07.2020 11:00 BSC LAT - FK Beitar / Kauguri 5 : 5
(6:5)
 
05.07.2020 16:10 BSC Türi - BSC LAT 5 : 7  
18.07.2020 14:15 Nõmme BSC / Olybet - BSC LAT 2 : 2
(2:2, p. 0:2)
 
18.07.2020 17:45 SK Augur Enemat - BSC LAT 10 : 1  
19.07.2020 11:00 BSC Üksjalgvärav Elementmaster - BSC LAT 5 : 8  
19.07.2020 15:45 BSC LAT - Nõmme BSC / Olybet 7 : 5  
01.08.2020 13:00 BFS Ropaži - BSC LAT 3 : 3
(3:3, p. 3:2)
 
01.08.2020 17:40 BSC LAT - SK Augur Enemat 1 : 5  
02.08.2020 12:10 BSC Thunder Arvutitark - BSC LAT 3 : 3
(3:3, p. 7:8)
 
02.08.2020 14:50 BSC LAT - BSC Üksjalgvärav Elementmaster 4 : 3  
15.08.2020 13:30 BSC LAT - BSC Türi 5 : 2  
15.08.2020 17:00 FK Beitar / Kauguri - BSC LAT 2 : 3  
Zibensziņas
23.augustā Majoros notiks Latvijas pludmales futbola kausa izcīņa veterāniem (35+) un Busel Cup pludmales futbola sacensībās U-13 bērniem. E.Borisevičs eduards.borisevics@fta.lv, 29688812.
22.augustā Majoros Jūrmalas kausa ietvaros notiks Latvijas pludmales futbola kausa izcīņa sievietēm. Anatolijs Hazovs ahazov@inbox.lv , 26751812.
Rezultatīvākie
1.
A. Novožilovs
18
2.
M. Taulavičus
9
3.
E. Bricis
6
4.
R. Pastars
5
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Normunds Duļevskis
MGD
42
Dalībnieki
Partneri
Organizatori