Latvijas – Igaunijas līgas spēles Majoros un TV tiešraidēs
15 Jul 2020

Sestdien un svētdien (18., 19.jūlijā) Majoru pludmalē notiks Latvijas – Igaunijas pludmales futbola līgas trešā un ceturtā posma sacensības. Padomāts arī par tiem interesentiem, kam nebūs iespēju apmeklēt spēles klātienē – tās visas būs vērojamas tiešraidēs TV vai interneta portālos.

Sportacentrs.com televīzija translēs pirmās divas spēles sestdien un pēdējās divas spēles svētdien no pirmā laukuma, bet Sportacentrs.com portālā būs skatāmas visas spēles no pirmā laukuma. Savukārt www.fb.com/bslatvia tiks nodrošināta translācija no otrā laukuma.

Pēc pirmajiem diviem posmiem jeb četriem aizvadītiem mačiem vadībā izvirzījušās Igaunijas komandas "BSC Thunder Arvutitark" un SK "Augur Enemat". Tabulas vidusdaļā atrodamas četras vienības, tostarp “BSC LAT” un “BFS Ropaži”, bet ar nulle punktiem tabulu noslēdz FK “Beitar / Kauguri” un “BSC Türi”.

Labas iespējas uzlabot savas pozīcijas ir “BFS Ropaži” komandai, kam nākamajās divās spēlēs jātiekas ar pastarīšiem “BSC Türi” un kaimiņiem tabulā "BSC Üksjalgvärav Elementmaster", posmu noslēdzot ar maču pret pašreizējiem vicelīderiem SK “Augur Enemat”.

Līdzīgs kalendārs arī FK “Beitar / Kauguri”, savukārt trešo pašmāju komandu “BSC LAT” gaida cīņas ar turnīra tabulas otrās, trešās un piektās vietas īpašniecēm.

2020.gada Latvijas-Igaunijas pludmales futbola čempionātu no Latvijas puses pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju organizē un vada Futbola Turnīru asociācija.

2020.gada Latvijas pludmales futbola sacensības atbalsta: sporta veikals „Komanda”, „SynotTip”, „Splat”, „Luna Group”, „Everest”, „Beerhouse No1”, „GO bezalkoholiskais”, saldējums „Eskimos”.

Vairāk informācijas meklējiet mājas lapā www.fta.lv/bslatvia, Facebook vietnē www.fb.com/bslatvia, kā arī Instagramā www.instagram.com/beachsoccerlatvia .

Zibensziņas
Zibensziņu pagaidām nav
Rezultatīvākie
1.
S. Lepik
20
2.
R. Nõmmiko
19
3.
A. Novozhilov
18
4.
R. Hunt
16
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Andrejs Grišajevs
Kreiss
43
Ņikita Uhovs
Beerhouse No1
29
Staņislavs Kolomicevs
BFS Atlas / Ropaži
36
Dalībnieki
Partneri
Organizatori