Ziņas
20 Mar 2024
Sudrabu izcīna “Rīnūži/Grifs AG”, bronza tiek “DSV Latvia”

Aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās noslēdzošās spēles 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionātā, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu. Kā ziņots, priekšlaikus zelta godalgas bija nodrošinājusi “New Project” (rezultātu ziņā teicami startēja arī ārpus konkurences esošā “Riga FC 2”, kas visā turnīrā piedzīvoja tikai divus zaudējumus), savukārt pēdējo divu kārtu ietvaros čempionāta sudrabu garantēja “Rīnūži/Grifs AG”, bet bronzu – “DSV Latvia”.

07 Mar 2024
“New Project” priekšlaikus kļūst par Rīgas čempionāta uzvarētāju

Pēc iepriekšējā nedēļas nogalē izcīnītās uzvaras pār “Rīnūži/Grifs AG” priekšlaikus par 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionāta, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu, kļuvusi “New Project” vienība, kas šajās sacensībās triumfēja arī pērn. Turnīrā vēl jāaizvada divas kārtas, kurās noskaidrosies sudraba un bronzas godalgu ieguvēji.

22 Jan 2024
Priekšlaikus noskaidrots Rīgas čempionāta spēcīgāko komandu sešinieks

Jaunajā kalendārajā gadā apgriezienus turpina uzņemt 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionāts, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu. Pirmajā posmā vēl atlicis aizvadīt divas kārtas, bet jau priekšlaikus zināmas visas sešas vienības, kas izšķirošajā etapā turpinās cīņu par medaļām.

Reklāma
Zibensziņas
Zibensziņu pagaidām nav
Rezultatīvākie
1.
D. Androsov
20
2.
E. Ģēģers
16
3.
M. Smuļko
13
4.
K. Zabarovskis
13
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Miks Tillers
FPA/LSPA
18
Dalībnieki
Partneri
Organizatori