Ziņu arhīvs
20 Mar 2024
Sudrabu izcīna “Rīnūži/Grifs AG”, bronza tiek “DSV Latvia”

Aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās noslēdzošās spēles 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionātā, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu. Kā ziņots, priekšlaikus zelta godalgas bija nodrošinājusi “New Project” (rezultātu ziņā teicami startēja arī ārpus konkurences esošā “Riga FC 2”, kas visā turnīrā piedzīvoja tikai divus zaudējumus), savukārt pēdējo divu kārtu ietvaros čempionāta sudrabu garantēja “Rīnūži/Grifs AG”, bet bronzu – “DSV Latvia”.

07 Mar 2024
“New Project” priekšlaikus kļūst par Rīgas čempionāta uzvarētāju

Pēc iepriekšējā nedēļas nogalē izcīnītās uzvaras pār “Rīnūži/Grifs AG” priekšlaikus par 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionāta, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu, kļuvusi “New Project” vienība, kas šajās sacensībās triumfēja arī pērn. Turnīrā vēl jāaizvada divas kārtas, kurās noskaidrosies sudraba un bronzas godalgu ieguvēji.

22 Jan 2024
Priekšlaikus noskaidrots Rīgas čempionāta spēcīgāko komandu sešinieks

Jaunajā kalendārajā gadā apgriezienus turpina uzņemt 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionāts, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu. Pirmajā posmā vēl atlicis aizvadīt divas kārtas, bet jau priekšlaikus zināmas visas sešas vienības, kas izšķirošajā etapā turpinās cīņu par medaļām.

19 Dec 2023
Kalendāro gadu Rīgas čempionāta līderes statusā noslēgs New Project”

Aizvadītajā svētdienā risinājās šī kalendārā gada noslēdzošā jeb septītā kārta 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionātā, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu. Sacensību kopvērtējuma tabulā ar 19 punktiem izvirzījusies pašreizējā titula īpašniece “New Project”, no kuras par punkta tiesu atpaliek “Rīnūži/Grifs AG” un “ASK Kadaga”. Pēc svētku pārtraukuma turnīrs atsāksies nākamā gada 14. janvārī.

14 Nov 2023
Kopvērtējuma priekšgalā – “ASK Kadaga” un “New Project”

Pēc pirmajām četrām kārtām 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionāta, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu, kopvērtējuma tabulas priekšgalā ar 12 punktiem izvirzījušās “ASK Kadaga” un pērnās sezonas čempione “New Project”.

03 Nov 2023
Ar perfektu bilanci sāk četras komandas

Aizvadītas pirmās divas kārtas 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionātā, ko organizē Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu. Ar perfektu bilanci – sešiem izcīnītiem punktiem – Rīgas 49. vidusskolas parketa zālē notiekošās sacensības izdevies uzsākt četrām no 12 dalībniecēm, proti, “Rīnūži/Grifs AG”, “New Project”, “ASK Kadaga” un “Reg Vardy/Anzāģe”.

17 Oct 2023
Svētdien sāksies Rīgas telpu futbola čempionāts

Šo svētdien, 22. oktobrī, 49. vidusskolas parketa zālē starts tiks dots 2023./2024. gada Rīgas telpu futbola čempionātam, ko organizēs Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu. Sacensībās piedalīsies 12 dalībnieces.

18 Sep 2023
Oktobra otrajā pusē startēs tradicionālais Rīgas telpu futbola čempionāts

Šī gada 22. oktobrī tiek plānots starts 2023./2024. gada tradicionālajam Rīgas telpu futbola čempionātam, ko organizēs Rīgas Futbola federācija (RFF) un Futbola Turnīru asociācija (FTA) ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu.

Reklāma
Zibensziņas
Zibensziņu pagaidām nav
Rezultatīvākie
1.
D. Androsov
20
2.
E. Ģēģers
16
3.
M. Smuļko
13
4.
K. Zabarovskis
13
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Oleksii Kostenko
STEEL
37
Dalībnieki
Partneri
Organizatori