Kalendārs
Datums Pretinieki Rezultāts      
06.07.2020, 21:00 Riga United FC - Rīgas Tehniskā universitāte 2 : 1    
09.07.2020, 20:00 Tente/SFS - FS Rakari 3 : 1    
10.07.2020, 21:00 DSVK Traktors - Riga United FC 1 : 2    
12.07.2020, 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - FK Jūrnieks 3 : 3    
12.07.2020, 17:00 Jūrmalas SS - SK Upesciems 0 : 3    
15.07.2020, 19:30 SK Upesciems - Riga United FC 3 : 2    
16.07.2020, 20:00 Tente/SFS - FC Caramba Rīga 0 : 5    
17.07.2020, 19:30 FK Jūrnieks - FS Rakari 7 : 1    
17.07.2020, 21:00 DSVK Traktors - SK Upesciems 1 : 3    
19.07.2020, 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - DSVK Traktors 6 : 2    
20.07.2020, 19:30 FK Jūrnieks - Jūrmalas SS 0 : 4    
20.07.2020, 21:00 Riga United FC - FS Rakari 4 : 0    
22.07.2020, 19:30 SK Upesciems - FC Caramba Rīga 1 : 4    
23.07.2020, 19:00 Jūrmalas SS - Tente/SFS 5 : 5    
24.07.2020, 21:00 DSVK Traktors - FC Caramba Rīga 3 : 5    
27.07.2020, 21:00 Riga United FC - FK Jūrnieks 0 : 2    
29.07.2020, 19:30 SK Upesciems - Rīgas Tehniskā universitāte 4 : 2    
30.07.2020, 19:00 Jūrmalas SS - DSVK Traktors 4 : 0    
30.07.2020, 19:00 FK Jūrnieks - Tente/SFS 2 : 1    
31.07.2020, 20:30 FC Caramba Rīga - FS Rakari 15 : 0    
02.08.2020, 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - FC Caramba Rīga 0 : 5    
03.08.2020, 21:00 Riga United FC - Jūrmalas SS 1 : 5    
05.08.2020, 19:00 FK Jūrnieks - FC Caramba Rīga 1 : 5    
05.08.2020, 19:00 FS Rakari - SK Upesciems 0 : 1    
09.08.2020, 18:00 Jūrmalas SS - Rīgas Tehniskā universitāte 1 : 1    
10.08.2020, 21:00 Riga United FC - Tente/SFS 3 : 4    
12.08.2020, 19:00 SK Upesciems - FK Jūrnieks 1 : 3    
13.08.2020, 19:00 Tente/SFS - Rīgas Tehniskā universitāte 10 : 1    
14.08.2020, 20:30 FC Caramba Rīga - Riga United FC 8 : 2    
14.08.2020, 21:00 DSVK Traktors - FS Rakari 4 : 3    
16.08.2020, 17:00 Jūrmalas SS - FS Rakari 9 : 0    
20.08.2020, 19:00 Tente/SFS - SK Upesciems 4 : 2    
20.08.2020, 20:30 FC Caramba Rīga - Jūrmalas SS 2 : 3    
21.08.2020, 19:00 FS Rakari - Rīgas Tehniskā universitāte 1 : 5    
21.08.2020, 19:00 FK Jūrnieks - DSVK Traktors 3 : 0    
24.08.2020, 21:00 Riga United FC - DSVK Traktors 2 : 2    
26.08.2020, 19:00 SK Upesciems - Jūrmalas SS 3 : 0    
27.08.2020, 19:00 Tente/SFS - DSVK Traktors 2 : 2    
28.08.2020, 19:00 FK Jūrnieks - Rīgas Tehniskā universitāte 3 : 0    
30.08.2020, 17:00 Jūrmalas SS - FK Jūrnieks 0 : 1    
31.08.2020, 18:45 Rīgas Tehniskā universitāte - Tente/SFS 4 : 6    
31.08.2020, 21:00 Riga United FC - SK Upesciems 1 : 2    
02.09.2020, 18:30 SK Upesciems - Tente/SFS 0 : 4    
02.09.2020, 19:00 FS Rakari - FK Jūrnieks 1 : 1    
04.09.2020, 19:00 FS Rakari - Jūrmalas SS 0 : 3    
04.09.2020, 21:00 FC Caramba Rīga - DSVK Traktors 5 : 0    
06.09.2020, 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - Riga United FC 3 : 2    
08.09.2020, 18:30 Tente/SFS - Jūrmalas SS 3 : 4    
09.09.2020, 18:30 SK Upesciems - DSVK Traktors 1 : 2    
09.09.2020, 19:00 FS Rakari - Riga United FC 7 : 2    
11.09.2020, 18:30 FK Jūrnieks - SK Upesciems 3 : 2    
11.09.2020, 21:00 FC Caramba Rīga - Rīgas Tehniskā universitāte 6 : 0    
13.09.2020, 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - Jūrmalas SS 1 : 5    
14.09.2020, 18:30 Tente/SFS - FK Jūrnieks 4 : 2    
14.09.2020, 21:00 Riga United FC - FC Caramba Rīga 0 : 7    
16.09.2020, 18:00 SK Upesciems - FS Rakari 4 : 0    
18.09.2020, 18:00 FK Jūrnieks - Riga United FC 6 : 1    
18.09.2020, 21:00 FC Caramba Rīga - Tente/SFS 1 : 1    
18.09.2020, 21:00 DSVK Traktors - Jūrmalas SS 1 : 1    
20.09.2020, 11:00 Rīgas Tehniskā universitāte - SK Upesciems 1 : 1    
23.09.2020 19:00 FS Rakari - Tente/SFS -:-    
25.09.2020 21:00 DSVK Traktors - Rīgas Tehniskā universitāte -:-    
25.09.2020 21:20 FC Caramba Rīga - FK Jūrnieks -:-    
27.09.2020 11:00 FS Rakari - FC Caramba Rīga -:-    
02.10.2020 21:00 DSVK Traktors - FK Jūrnieks -:-    
02.10.2020 21:20 FC Caramba Rīga - SK Upesciems -:-    
04.10.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - FS Rakari -:-    
04.10.2020 17:00 Jūrmalas SS - FC Caramba Rīga -:-    
05.10.2020 21:00 Tente/SFS - Riga United FC -:-    
09.10.2020 19:00 FS Rakari - DSVK Traktors -:-    
10.10.2020 13:00 Jūrmalas SS - Riga United FC -:-    
12.10.2020 21:00 DSVK Traktors - Tente/SFS -:-    
Reklāma
Zibensziņas
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2020.g. 21.augustam.
Rezultatīvākie
1.
A. Rosoha
18
2.
O. Semjonovs
12
3.
R. Geiko
12
4.
V. Rimkus
12
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori