Sastāvs
Rīgas Tehniskā universitāte
#
Spēlētājs
   
Pozīcija
Vecums
Viktors Grigorjevs
1
0 0
Aizsargs
19
Krists Villers
0
0 0
Pussargs
19
Guntis Bogdanovs
1
2 0
Pussargs
35
Pauls Daugulis
0
0 0
Universāls
20
Artjoms Ivanovs
0
0 0
Universāls
19
Kirils Ivanovs
0
1 0
Universāls
24
Renārs Jefimovs
1
2 0
Universāls
22
Maksims Molotkovs
0
0 0
Universāls
21
Jaroslavs Morozs
7
4 0
Vārtsargs
24
Maksims Dāvids Neimonts
1
1 0
Universāls
24
Vladislavs Odiņš
1
0 0
Aizsargs
21
Jānis Saulītis
1
3 0
Universāls
20
Kirils Slavikovs
0
1 0
Universāls
23
Romans Šmarkovs
1
0 0
Universāls
32
Martins Stībels Stīvers
1
1 0
Universāls
25
Vitālijs Topčijevs
1
5 0
Universāls
24
Viesturs Veits
0
0 0
Universāls
20
Niks Krastiņš
1
0 0
Universāls
21
Daniels Ļannijs
1
0 0
Universāls
20
Gļebs Suranovs
2
2 0
Vārtsargs
23
Valērijs Ščerbaks
0
0 0
Universāls
23
Edvards Sokolovskis
0
2 0
Universāls
24
Aleksejs Severins
3
0 0
Universāls
25
Abdullah Erkam Durak
3
2 0
Pussargs
23
Zaid Ahmad Siddiqui
0
0 0
Pussargs
21
Ņikita Kuļikovs
0
1 0
Universāls
25
Spēļu kalendārs
Datums Pretinieki Rezultāts      
06.07.2020 21:00 Riga United FC - Rīgas Tehniskā universitāte 2 : 1    
12.07.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - FK Jūrnieks 3 : 3    
19.07.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - DSVK Traktors 6 : 2    
29.07.2020 19:30 SK Upesciems - Rīgas Tehniskā universitāte 4 : 2    
02.08.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - FC Caramba Rīga 0 : 5    
09.08.2020 18:00 Jūrmalas SS - Rīgas Tehniskā universitāte 1 : 1    
13.08.2020 19:00 Tente/SFS - Rīgas Tehniskā universitāte 10 : 1    
21.08.2020 19:00 FS Rakari - Rīgas Tehniskā universitāte 1 : 5    
28.08.2020 19:00 FK Jūrnieks - Rīgas Tehniskā universitāte 3 : 0    
31.08.2020 18:45 Rīgas Tehniskā universitāte - Tente/SFS 4 : 6    
06.09.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - Riga United FC 3 : 2    
11.09.2020 21:00 FC Caramba Rīga - Rīgas Tehniskā universitāte 6 : 0    
13.09.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - Jūrmalas SS 1 : 5    
20.09.2020 11:00 Rīgas Tehniskā universitāte - SK Upesciems 1 : 1    
25.09.2020 21:00 DSVK Traktors - Rīgas Tehniskā universitāte -:-    
04.10.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - FS Rakari -:-    
Reklāma
Zibensziņas
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2020.g. 21.augustam.
Rezultatīvākie
1.
A. Rosoha
18
2.
O. Semjonovs
12
3.
R. Geiko
12
4.
V. Rimkus
12
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori