Sastāvs
Rīgas Tehniskā universitāte
#
Spēlētājs
   
Pozīcija
Vecums
Abdullah Erkam Durak
3
2 0
Pussargs
24
Viktors Grigorjevs
1
0 0
Aizsargs
19
Krists Villers
1
0 0
Pussargs
19
Kirils Slavikovs
0
1 0
Universāls
23
Jaroslavs Morozs
7
4 0
Vārtsargs
24
Artjoms Ivanovs
0
0 0
Universāls
19
Edvards Sokolovskis
0
2 0
Universāls
25
Maksims Molotkovs
0
0 0
Universāls
21
Guntis Bogdanovs
2
2 0
Pussargs
36
Kirils Ivanovs
0
1 0
Universāls
25
Zaid Ahmad Siddiqui
0
0 0
Pussargs
22
Viesturs Veits
0
0 0
Universāls
21
Pauls Daugulis
0
0 0
Universāls
21
Niks Krastiņš
1
0 0
Universāls
22
Renārs Jefimovs
1
2 0
Universāls
23
Vitālijs Topčijevs
1
6 0
Universāls
24
Jānis Saulītis
1
3 0
Universāls
20
Vladislavs Odiņš
1
0 0
Aizsargs
21
Romans Šmarkovs
1
0 0
Universāls
32
Valērijs Ščerbaks
0
0 0
Universāls
23
Maksims Dāvids Neimonts
1
1 0
Universāls
24
Martins Stībels Stīvers
1
2 0
Universāls
25
Aleksejs Severins
3
0 0
Universāls
25
Gļebs Suranovs
4
2 0
Vārtsargs
23
Daniels Ļannijs
1
0 0
Universāls
21
Ņikita Kuļikovs
0
1 0
Universāls
25
Spēļu kalendārs
Datums Pretinieki Rezultāts      
06.07.2020 21:00 Riga United FC - Rīgas Tehniskā universitāte 2 : 1    
12.07.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - FK Jūrnieks 3 : 3    
19.07.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - DSVK Traktors 6 : 2    
29.07.2020 19:30 SK Upesciems - Rīgas Tehniskā universitāte 4 : 2    
02.08.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - FC Caramba Rīga 0 : 5    
09.08.2020 18:00 Jūrmalas SS - Rīgas Tehniskā universitāte 1 : 1    
13.08.2020 19:00 Tente/SFS - Rīgas Tehniskā universitāte 10 : 1    
21.08.2020 19:00 FS Rakari - Rīgas Tehniskā universitāte 1 : 5    
28.08.2020 19:00 FK Jūrnieks - Rīgas Tehniskā universitāte 3 : 0    
31.08.2020 18:45 Rīgas Tehniskā universitāte - Tente/SFS 4 : 6    
06.09.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - Riga United FC 3 : 2    
11.09.2020 21:00 FC Caramba Rīga - Rīgas Tehniskā universitāte 6 : 0    
13.09.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - Jūrmalas SS 1 : 5    
20.09.2020 11:00 Rīgas Tehniskā universitāte - SK Upesciems 1 : 1    
25.09.2020 21:00 DSVK Traktors - Rīgas Tehniskā universitāte 1 : 2    
04.10.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - FS Rakari 2 : 1    
Reklāma
Zibensziņas
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2020.g. 21.augustam.
Rezultatīvākie
1.
A. Rosoha
19
2.
R. Geiko
13
3.
O. Semjonovs
12
4.
V. Rimkus
12
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori