Sastāvs
SK Upesciems
#
Spēlētājs
   
Pozīcija
Vecums
Jānis Avots
6
2 0
Universāls
34
Nauris Baranovskis
8
0 0
Uzbrucējs
40
Dāvids Čudars
2
1 0
Universāls
26
Edijs Daņilovs
0
0 0
Pussargs
43
Maksims Daņilovs
0
0 0
Universāls
34
Jānis Daugulis
0
0 0
Universāls
30
Andris Dreismanis
0
0 0
Universāls
43
Mareks Fedorovičs
1
1 0
Universāls
30
Reinis Groskops
2
5 0
Universāls
27
Kaspars Laizāns
0
0 0
Universāls
40
Ivars Lukaševičs
0
0 0
Universāls
39
Gunārs Mazvērsītis
0
3 0
Universāls
29
Oskars Odiņš
4
2 0
Universāls
36
Ričards Aksels Ozoliņš
1
0 0
Universāls
22
Māris Pilsētnieks
2
3 0
Universāls
34
Andžejs Pokšāns
0
2 0
Universāls
34
Māris Prombergs
1
0 0
Universāls
37
Rūdolfs Ratfelders
1
1 0
Universāls
26
Igors Rjabkovs
0
0 0
Universāls
43
Andis Saukums
0
0 0
Universāls
39
Igors Teremko
0
0 0
Universāls
44
Mārtiņš Vecvagars
0
0 0
Pussargs
25
Toms Haralds Vecvagars
0
0 0
Universāls
25
Gatis Zankovskis
1
1 0
Universāls
39
Jānis Zants
0
1 0
Universāls
45
Mārcis Zicmanis
0
1 0
Universāls
43
Ivars Zvirbulis
0
0 0
Universāls
53
Jorens Grīntāls
1
0 0
Universāls
43
Kristaps Žīgurs
0
0 0
Universāls
30
Artis Joksts-Bogdanovs
0
0 0
Universāls
23
Andrejs Aņņenkovs
0
0 0
Pussargs
35
Kārlis Miķelis Liepiņš
0
0 0
Aizsargs
21
Spēļu kalendārs
Datums Pretinieki Rezultāts      
12.07.2020 17:00 Jūrmalas SS - SK Upesciems 0 : 3    
15.07.2020 19:30 SK Upesciems - Riga United FC 3 : 2    
17.07.2020 21:00 DSVK Traktors - SK Upesciems 1 : 3    
22.07.2020 19:30 SK Upesciems - FC Caramba Rīga 1 : 4    
29.07.2020 19:30 SK Upesciems - Rīgas Tehniskā universitāte 4 : 2    
05.08.2020 19:00 FS Rakari - SK Upesciems 0 : 1    
12.08.2020 19:00 SK Upesciems - FK Jūrnieks 1 : 3    
20.08.2020 19:00 Tente/SFS - SK Upesciems 4 : 2    
26.08.2020 19:00 SK Upesciems - Jūrmalas SS 3 : 0    
31.08.2020 21:00 Riga United FC - SK Upesciems 1 : 2    
02.09.2020 18:30 SK Upesciems - Tente/SFS 0 : 4    
09.09.2020 18:30 SK Upesciems - DSVK Traktors 1 : 2    
11.09.2020 18:30 FK Jūrnieks - SK Upesciems 3 : 2    
16.09.2020 18:00 SK Upesciems - FS Rakari 4 : 0    
20.09.2020 11:00 Rīgas Tehniskā universitāte - SK Upesciems 1 : 1    
02.10.2020 21:20 FC Caramba Rīga - SK Upesciems -:-    
Reklāma
Zibensziņas
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2020.g. 21.augustam.
Rezultatīvākie
1.
A. Rosoha
18
2.
O. Semjonovs
12
3.
R. Geiko
12
4.
V. Rimkus
12
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori