Sastāvs
Riga United FC
#
Spēlētājs
   
Pozīcija
Vecums
Ede Schauer
0
0 0
Universāls
28
Roshan Praveen Rao
0
0 0
Pussargs
30
Edgars Jurčenoks
1
0 1
Pussargs
32
Aleksejs Kovtjuhs
0
0 0
Universāls
29
Cyril Taudiere
1
1 1
Pussargs
33
Niklas Peter Theisen
1
0 0
Pussargs
22
Marius Beks
0
0 0
Aizsargs
19
Pāvels Ignatovičs
0
3 1
Aizsargs
28
Edgars Zvejnieks
0
0 0
Vārtsargs
26
Imants Blaževičs
0
0 0
Uzbrucējs
28
Ahmed Ahmed Sanad Attia Elissawi
0
0 0
Universāls
24
Sergejs Morevs
5
2 0
Universāls
36
Gokhan Ozen
0
0 0
Universāls
26
Josu Samaniego del Campo
5
1 0
Uzbrucējs
38
Danilo Sica
1
0 0
Uzbrucējs
32
Oumezdi L'Mohtadi
2
2 0
Universāls
36
Aleksandr Ivanov
0
0 0
Aizsargs
23
Christoph Puschmann
4
0 0
Universāls
32
Jānis Priede
0
0 0
Pussargs
29
Vadims Rogozinskis
0
0 0
Aizsargs
27
Jurijs Sergejevs
0
0 0
Pussargs
28
Deniss Kiriļuks
0
3 0
Aizsargs
24
Artūrs Meisters
0
2 1
Aizsargs
28
Sven Niels Linus Krause
2
0 0
Pussargs
27
Jānis Rudzītis
1
0 0
Pussargs
29
Sergejs Vorobjovs
0
3 0
Aizsargs
39
Eduards Sizs
0
0 0
Aizsargs
28
Pāvels Gognidze
0
0 0
Aizsargs
39
Kobenan Yeboua Jacques Djeban
2
1 0
Universāls
23
Rufus Diyemba Mbonteh
0
0 0
Universāls
31
Olafs Skusāns
0
0 0
Universāls
21
Justin Walley
0
0 0
Universāls
50
Anton Edvard Agebrant
0
0 0
Pussargs
25
Murat Kelkit
0
1 0
Vārtsargs
38
Dāvids Petrovs-Dukats
0
1 0
Vārtsargs
24
Vinay Kiran Basagare
2
0 0
Pussargs
23
Vjačeslavs Meļņiks
1
0 0
Uzbrucējs
29
Marco Spinola
0
0 0
Pussargs
33
Spēļu kalendārs
Datums Pretinieki Rezultāts      
06.07.2020 21:00 Riga United FC - Rīgas Tehniskā universitāte 2 : 1    
10.07.2020 21:00 DSVK Traktors - Riga United FC 1 : 2    
15.07.2020 19:30 SK Upesciems - Riga United FC 3 : 2    
20.07.2020 21:00 Riga United FC - FS Rakari 4 : 0    
27.07.2020 21:00 Riga United FC - FK Jūrnieks 0 : 2    
03.08.2020 21:00 Riga United FC - Jūrmalas SS 1 : 5    
10.08.2020 21:00 Riga United FC - Tente/SFS 3 : 4    
14.08.2020 20:30 FC Caramba Rīga - Riga United FC 8 : 2    
24.08.2020 21:00 Riga United FC - DSVK Traktors 2 : 2    
31.08.2020 21:00 Riga United FC - SK Upesciems 1 : 2    
06.09.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - Riga United FC 3 : 2    
09.09.2020 19:00 FS Rakari - Riga United FC 7 : 2    
14.09.2020 21:00 Riga United FC - FC Caramba Rīga 0 : 7    
18.09.2020 18:00 FK Jūrnieks - Riga United FC 6 : 1    
05.10.2020 21:00 Tente/SFS - Riga United FC 4 : 2    
10.10.2020 13:00 Jūrmalas SS - Riga United FC 2 : 2    
Reklāma
Zibensziņas
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2020.g. 21.augustam.
Rezultatīvākie
1.
A. Rosoha
19
2.
R. Geiko
13
3.
O. Semjonovs
12
4.
V. Rimkus
12
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori