Sastāvs
Riga United FC
#
Spēlētājs
   
Pozīcija
Vecums
Anton Edvard Agebrant
0
0 0
Pussargs
24
Vinay Kiran Basagare
2
0 0
Pussargs
23
Marius Beks
0
0 0
Aizsargs
19
Imants Blaževičs
0
0 0
Uzbrucējs
28
Pāvels Gognidze
0
0 0
Aizsargs
39
Pāvels Ignatovičs
0
3 1
Aizsargs
28
Edgars Jurčenoks
1
0 1
Pussargs
31
Murat Kelkit
0
1 0
Vārtsargs
38
Sven Niels Linus Krause
1
0 0
Pussargs
27
Artūrs Meisters
0
2 1
Aizsargs
28
Vjačeslavs Meļņiks
1
0 0
Uzbrucējs
29
Jānis Rudzītis
1
0 0
Pussargs
28
Roshan Praveen Rao
0
0 0
Pussargs
29
Josu Samaniego del Campo
4
1 0
Uzbrucējs
37
Ede Schauer
0
0 0
Universāls
27
Danilo Sica
1
0 0
Uzbrucējs
31
Eduards Sizs
0
0 0
Aizsargs
28
Marco Spinola
0
0 0
Pussargs
32
Cyril Taudiere
1
1 1
Pussargs
33
Sergejs Vorobjovs
0
2 0
Aizsargs
39
Edgars Zvejnieks
0
0 0
Vārtsargs
26
Niklas Peter Theisen
0
0 0
Pussargs
22
Fabio Bruno Heinz Olivieri
0
0 0
Pussargs
23
Deniss Kiriļuks
0
2 0
Aizsargs
24
Aleksandr Ivanov
0
0 0
Aizsargs
23
Sergejs Morevs
5
2 0
Universāls
35
Vadims Rogozinskis
0
0 0
Aizsargs
27
Christoph Puschmann
3
0 0
Universāls
31
Ahmed Ahmed Sanad Attia Elissawi
0
0 0
Universāls
24
Jānis Priede
0
0 0
Pussargs
29
Jurijs Sergejevs
0
0 0
Pussargs
27
Dāvids Petrovs-Dukats
0
1 0
Vārtsargs
24
Aleksejs Kovtjuhs
0
0 0
Universāls
29
Gokhan Ozen
0
0 0
Universāls
26
Oumezdi L'Mohtadi
2
2 0
Universāls
35
Justin Walley
0
0 0
Universāls
49
Kobenan Yeboua Jacques Djeban
2
1 0
Universāls
22
Olafs Skusāns
0
0 0
Universāls
20
Spēļu kalendārs
Datums Pretinieki Rezultāts      
06.07.2020 21:00 Riga United FC - Rīgas Tehniskā universitāte 2 : 1    
10.07.2020 21:00 DSVK Traktors - Riga United FC 1 : 2    
15.07.2020 19:30 SK Upesciems - Riga United FC 3 : 2    
20.07.2020 21:00 Riga United FC - FS Rakari 4 : 0    
27.07.2020 21:00 Riga United FC - FK Jūrnieks 0 : 2    
03.08.2020 21:00 Riga United FC - Jūrmalas SS 1 : 5    
10.08.2020 21:00 Riga United FC - Tente/SFS 3 : 4    
14.08.2020 20:30 FC Caramba Rīga - Riga United FC 8 : 2    
24.08.2020 21:00 Riga United FC - DSVK Traktors 2 : 2    
31.08.2020 21:00 Riga United FC - SK Upesciems 1 : 2    
06.09.2020 12:00 Rīgas Tehniskā universitāte - Riga United FC 3 : 2    
09.09.2020 19:00 FS Rakari - Riga United FC 7 : 2    
14.09.2020 21:00 Riga United FC - FC Caramba Rīga 0 : 7    
18.09.2020 18:00 FK Jūrnieks - Riga United FC 6 : 1    
05.10.2020 21:00 Tente/SFS - Riga United FC -:-    
10.10.2020 13:00 Jūrmalas SS - Riga United FC -:-    
Reklāma
Zibensziņas
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2020.g. 21.augustam.
Rezultatīvākie
1.
A. Rosoha
18
2.
O. Semjonovs
12
3.
R. Geiko
12
4.
V. Rimkus
12
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori