Simtprocentīgu bilanci saglabā vien FC “Caramba Riga”
27 Jul 2020

Iepriekšējā divu nedēļu laikā apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētais Rīgas futbola čempionāts. Pārliecinoši jauno sezonu sākusi FC “Caramba Riga” vienība, kas svinēja trīs panākumus, tādējādi izvirzoties sacensību kopvērtējuma tabulas priekšgalā un esot vienīgā komanda, kurai izdevies saglabāt simtprocentīgu uzvaru bilanci.

Kā vēstīts, šogad turnīrs oficiāli risinās kā Latvijas 3.līgas čempionāta Rīgas reģiona sacensības, uzvarētājam iegūstot tiesības pārstāvēt valsts galvaspilsētu Latvijas čempionāta Trešās līgas finālturnīrā. Laika periodā līdz 18. oktobrim visas deviņas turnīra dalībnieces noskaidros spēcīgāko pēc divu riņķu spēkošanās.

Pagājušo divu nedēļu ietvaros tika aizvadīti desmit dueļi, un no tiem jo īpaši jāizceļ FC “Caramba Riga” vienības veikums – maksimāli savāktie deviņi punkti trijos cīniņos. Pašreizējā turnīra līdere, pateicoties diviem Kirila Butovska trāpīgajiem raidījumiem, atstāja “uz nulles” “Tente/SFS” (5:0), pēc tam ar 4:1 sarūgtināja SK “Upesciems” vīrus, kā arī abpusēji rezultatīvā mačā ar 5:3 pārspēja “DSVK Traktors”. Jāpiebilst, ka pirmajā no minētajām spēlēm “Caramba Riga” vienību visu pirmo puslaiku pārstāvēja Māris Verpakovskis, kurš neilgi pirms došanās pārtraukumā arī “atzīmējās” ar precīzu sitienu sāncenšu vārtu rāmī.

Deviņi punkti, bet savākti četros mačos šobrīd “Riga United” FC rēķinā, kas minēto laika periodu aizvadīja mainīgām sekmēm. Mačā pret SK “Upesciems” komandu “Riga United” nenosargāja jau astotajā minūtē iekrāto komfortablo 2:0 handikapu, piekāpjoties ar 2:3 (uzvaras vārti 90. minūtē Oskaram Odiņam), savukārt pret FS “Rakariem” tabulas vicelīdere reabilitējās, gūstot pirmo “sauso” uzvaru čempionātā – 4:0.

Trīs uzvaras četrās spēlēs patlaban izcīnījusi arī SK “Upesciems”, kas bez minētajiem dueļiem ar abām tabulas ciešākajām konkurentēm prata pieveikt “DSVK Traktors” vienību (3:1).

Nedaudz nostāk aiz līderu trijnieka Rīgas čempionāta kopvērtējumā seko dalībnieču kvartets, kas savākušas pa četriem punktiem, proti, Rīgas Tehniskā universitāte, FK “Jūrnieks”, Jūrmalas SS un “Tente/SFS”, savukārt šobrīd punktus sāncensēm nav pratušas atņemt abas tabulas pastarītes – “DSVK Traktors” un FS “Rakari”.

No minēto komandu savstarpējiem mačiem jo īpaši jāizceļ sezonas līdz šim rezultatīvākais neizšķirts starp Jūrmalas SS un “Tente/SFS” – 5:5. Jūrmalnieku sastāvā šajā spēlē četrus (!) vārtus guva Romāns Geiko, pretinieku rindās “hat-trick” Valērija Čistjakova rēķinā, turklāt mača gaitā “Tente/SFS” neprata nosargāt jau pirmā puslaika vidū iekrāto 4:1 handikapu.

Četri Aleksandra Čekulajeva trāpīgie sitieni palīdzēja FK “Jūrnieks” futbolistiem sagraut FS “Rakari” (7:1), pirmo uzvaru čempionātā svinēja Rīgas Tehniskā universitāte (6:2 pret “DSVK Traktors”), savukārt Ērika Pļutas “hat-trick” sekmēja jūrmalnieku triumfu pār FK “Jūrnieks” – 4:0.

Turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā pašreizējā brīdī “jūrmalnieks” R.Geiko, kurš kopumā sacensību ietvaros pretinieku vārtsargus sarūgtinājis piecas reizes.

Reklāma
Zibensziņas
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2020.g. 21.augustam.