Vadības grožus saglabā FC “Caramba Riga”
22 Sep 2020

Pēc iepriekšējo divu nedēļu spēlēm Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā un Rīgas domes (RD) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) finansiāli atbalstītajā Rīgas čempionātā kopvērtējuma tabulā vadības grožus arvien saglabā FC “Caramba Riga”, kurai cieši uz papēžiem min divu punktu atstatumā esošā FK “Jūrnieks”.

Kā vēstīts, šogad turnīrs oficiāli risinās kā Latvijas 3.līgas čempionāta Rīgas reģiona sacensības, uzvarētājam iegūstot tiesības pārstāvēt valsts galvaspilsētu Latvijas čempionāta Trešās līgas finālturnīrā. Laika periodā līdz 18. oktobrim visas deviņas turnīra dalībnieces noskaidro spēcīgāko pēc divu riņķu spēkošanās.

Minētajā laika periodā līdere FC “Caramba Riga” (31) laukumā devās trīs reizes, iegūstot septiņus no maksimāli iespējamajiem deviņiem punktiem. Divus vārtus gūstot Oļegam Semjonovam, kopvērtējuma pirmās vietas īpašniece ar 6:0 sagrāva Rīgas Tehnisko universitāti, pēc tam “uz nulles” atstāja arī “Riga United” FC (7:0), savukārt cīņā ar “Tente/SFS” dalīja punktus uz pusēm – 1:1.

Tikmēr otrajā pozīcijā patlaban esošā FK “Jūrnieks” (29), kas arīdzan aizvadīja trīs dueļus, abu pēdējo nedēļu gaitā guva par punktu mazāk nekā tiešā konkurente. Vicelīdere abpusēji spraigā spēlē ar minimālu 3:2 handikapu pieveica SK “Upesciems”, piekāpās “Tente/SFS” vīriem (2:4, trīs vārti Aleksejam Rosoham), kā arī bez lielām grūtībām pārvarot “Riga United” FC pretestību – 6:1 (pa “dublim” realizēja Igors Kirilovs un Jurijs Ivanovs).

Tāpat netālu no abām vadošajām komandām kopvērtējumā atrodas Jūrmalas SS (27), un arī jūrmalnieki punktu bagāžu papildināja pietiekoši cienīgi. Cīņā pret “Tente/SFS” uzvaru Jūrmalas komandai nodrošināja noslēdzošajā minūtē gūtie Ērika Pļutas vārti (4:3), mačā ar Rīgas Tehnisko universitāti Jūrmalas SS pamatu uzvarai ielika jau ar četriem pirmajā puslaikā gūtajiem vārtiem (noslēgumā 5:0), savukārt cīņā pret DSVK “Traktors” kopvērtējuma trešās vietas īpašniece “vienojās” par neizšķirtu – 1:1.

Līderu piecinieka noslēdzošās pozīcijas ieņem SK “Upesciems” (25) un “Tente/SFS” (24), kas gan šajā laika periodā cīnījās mainīgām sekmēm – pirmā bez pieminētās neveiksmes pret FK “Jūrnieks” uzveica FS “Rakari” (4:0), cīnījās neizšķirti ar Rīgas Tehnisko universitāti (1:1) un piekāpās DSVK “Traktors” (1:2), kamēr “Tente/SFS” jau pieminētajās spēlēs ar tabulas augšgala vienībām ieguva četrus punktus trijos dueļos.

Vēl vienā iepriekš nepieminētajā mačā savu pirmo (!) uzvaru čempionātā svinēja pastarīte FS “Rakari”, kas ar 7:2 sagrāva “Riga United” FC (četri vārti Kristapam Aleksandrovam).

Rīgas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā līdera statusā ar 18 trāpīgiem sitieniem arvien atrodas Aleksejs Rosoha (“Tente/SFS”).

Plašāk par turnīra gaitu iespējams uzzināt oficiālajā mājaslapā:www.fta.lv/rigasfutbols

Reklāma
Zibensziņas
Papildus spēlētāju pieteikumi un spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2020.g. 21.augustam.
Rezultatīvākie
1.
A. Rosoha
19
2.
R. Geiko
13
3.
O. Semjonovs
12
4.
V. Rimkus
12
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori