Ziņu arhīvs
02 Oct 2023
Rīgu 3. līgas finālturnīrā pārstāvēs JFK “Daugava/Salaspils FS” un FK “Union”

Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētais Rīgas futbola čempionāts. Svinīgajās apbalvošanas ceremonijās tika oficiāli sveikti visi turnīra laureāti, tiesības pārstāvēt Rīgu Latvijas čempionāta Trešās līgas finālturnīrā iegūstot abām spēcīgākajām komandām – JFK “Daugava/Salaspils FS” un FK “Union”.

11 Sep 2023
JFK “Daugava/Salaspils FS” arvien līdere, turnīrs tuvojas izskaņai

Nedaudz mazāk par trim nedēļām atlicis aizvadīt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Rīgas futbola čempionātā, kas ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu notiekot Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos līdz 30. septembrim. Pēc 18 (!) nezaudētiem mačiem pārtrūkusi kopvērtējuma līderes JFK “Daugavpils/Salaspils FS” iespaidīgā sērija, komandai gan arvien saglabājot pirmo vietu čempionāta tabulā.

14 Aug 2023
JFK “Daugava/Salaspils FS” turpina nezaudēto spēļu sēriju

Apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas futbola čempionāta otrā jeb izšķirošā apļa izspēle, sacensībām ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu notiekot Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos līdz 30. septembrim. Iespaidīgo nezaudēto spēļu sēriju turpina pašreizējā kopvērtējuma tabulas līdere JFK “Daugavpils/Salaspils FS”, kas nav atzinusi sāncenšu pārākumu jau 15 (!) mačus pēc kārtas.

10 Jul 2023
Noslēgumam tuvojas Rīgas čempionāta pirmā apļa izspēle

Arvien tuvāk noslēgumam tuvojas Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas futbola čempionāta pirmā apļa izspēle, sacensībām ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu notiekot Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos līdz 24. septembrim. Patlaban 12 dalībnieču konkurencē līderes statusu kopvērtējumā arvien saglabā JFK “Daugavpils/Salaspils FS”, kas par sešiem punktiem apsteidz tuvāko sāncensi FK “Beitar-2”.

05 Jun 2023
Rīgas čempionātu pārliecinoši sāk JFK “Daugava/Salaspils FS”

Aprīļa izskaņā starts tika dots Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajam Rīgas futbola čempionātam, kas ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstu Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos risināsies līdz 24. septembrim. 12 dalībnieču konkurencē šobrīd kopvērtējuma tabulas priekšgalā atrodas JFK “Daugava/Salaspils FS”, kas izcīnījusi jau piecas uzvaras pēc kārtas.

24 Apr 2023
Šonedēļ startēs tradicionālais Rīgas futbola čempionāts

Jau šo trešdien – 26. aprīlī – Olaines pilsētas stadionā ar spēli starp “Rīgas Futbola skola” un “AFA Olaine-2” komandām startēs tradicionālais Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais Rīgas futbola čempionāts, kas ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos risināsies līdz 24. septembrim. Sacensību ietvaros 12 dalībnieces čempionu noskaidros pēc divu riņķu spēkošanās.

Reklāma
Zibensziņas
Rīgas futbola čempionātā triumfē “JFK Daugava / Salaspils FS”
Rezultatīvākie
1.
A. Loginovs
21
2.
M. Ē. Veckāgans
18
3.
N. Lazarenko
17
4.
S. Švāns
17
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori