Ziņu arhīvs
09 Oct 2023
"RIGA FC" PLUDMALES FUTBOLISTIEM LIELISKS SNIEGUMS TURNĪRĀ ITĀLIJĀ

"World Winners Cup" turnīrā Itālijas pilsētā Algēro pludmales futbola komanda "Riga FC" izcīnījusi otro vietu, kas ir vērā ņemams panākums pašmāju pludmales futbola dzīvē. Šis turnīrs tika rīkots trešo reizi, un šoreiz tajā piedalījās 32 komandas no 23 valstīm.

13 Sep 2023
Pludmales futbola sezona vēl nav galā

Ierasti septembra vidus ir laiks, kad pludmales futbola sezona Latvijā ir noslēgusies, un komandas un spēlētāji jau sāk gatavošanos ziemas sezonai, taču ne šogad, kad arī rudens iezīmējas ar virkni dažādu starptautisku turnīru.

18 Aug 2023
Jūrmalas kausu iegūst “BFS Atlas / Ropaži SC”

Noslēdzies tradicionālais Jūrmalas kauss pludmales futbolā. Par tā uzvarētājiem kļuvusi “BFS Atlas / Ropaži SC” vienība, kas finālā ar rezultātu 4:1 pārspēja priekšsacīkšu veiksmīgāko komandu “New Project”. Savukārt sieviešu turnīrā triumfēja "Riga FC Woman" vienība.

11 Aug 2023
Klāt Jūrmalas pludmales futbola kausa izšķirošie notikumi

Nedēļas nogalē – 12. un 13.augustā – Majoru pludmalē risināsies Jūrmalas kausa izcīņas izšķirošie notikumi. Sestdien tiks aizvadītas trešā posma sacensības vīru komandām, pēc kā astoņas spēcīgākās svētdien tiksies finālposmā. Tāpat svētdien notiks Jūrmalas kausa izcīņa sievietēm, kas vienlaicīgi ir oficiālās Latvijas kausa sacensības dāmām.

04 Aug 2023
Baltijas jūras un Skandināvijas otrais posms un finālcīņas bez “Riga BSC”

Aizvadīts Baltijas jūras un Skandinācijas pludmales futbola līgas otrais posms. Diemžēl bez vienīgās Latvijas pārstāves – “Riga BSC” dalības. Tikmēr finālposmam ar labāko četru komandu dalību kvalificējās igauņu “BSC Thunder Arvutitark” un “SK Augur Enemat”, kā arī “Copenhagen BSC” (Dānija) un “Pure Nordic Water” (Norvēģija).

27 Jul 2023
Notiks Baltijas jūras un Skandināvijas pludmales futbola līgas otrais posms

Nedēļas nogalē – 29. un 30.jūlijā – pēc pusotra mēneša pārtraukuma atsāksies Baltijas jūras un Skandināvijas pludmales futbola līgas sacensības. Atgādinām, ka šosezon visi posmi tiek aizvadīti Igaunijā, Pērnavā.

20 Jul 2023
Aizvadītas “Busel Cup” sacensības jauniešiem

Aizvadītas tradicionālās “Busel Cup” sacensības pludmales futbolā jauniešiem U-14 un U-16 vecuma grupās. Jaunākajā vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva “AFA Olaine orange” komanda, kamēr vecākajā – “RFK/RFS Academy white”.

20 Jul 2023
Par “Sportland” Latvijas kausa ieguvējiem kļūst “Riga BSC”

Par Latvijas kausa ieguvējiem pludmales futbolā kļuvusi “Riga BSC” vienība, kas finālā ar rezultātu 6:1 pārspēja “BFS Atlas / Ropaži SC”, savukārt trešo vietu ieguva “New Project”.

14 Jul 2023
Notiks “Sportland” Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā

Šajā nedēļas nogalē – 15. un 16. jūlijā – Majoru pludmalē Jūrmalā notiks Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā ar septiņu komandu piedalīšanos. Paralēli risināsies nu jau tradicionālās “Busel Cup” sacensības jauniešiem U-14 un U-16 vecuma grupās.

11 Jul 2023
Jūrmalas kausa otrajā posmā uzvar “PFD-1”, kopvērtējumā divvadība

Aizvadīts tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā otrais posms. Pēdējā mačā uzvaru “izrāva” “PFD-1” komanda, savukārt kopvērtējumā līderu godu nu dala “New Project” un FK “Beitar” vienības.

Reklāma
Zibensziņas
Riga BSC ir 2023.gada Latvijas kausa ieguvēji!
Rezultatīvākie
1.
S. Körner
11
2.
A. E. Damm
10
3.
L. W. Frandsen
10
4.
S. Rasch
8
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Danil Nezhuta
NAPALM
17
Dalībnieki
Partneri
Organizatori