Ziņu arhīvs
27 Sep 2022
Rīgu 3. līgas finālturnīrā pārstāvēs FK “PPK/Betsafe” un JDFS “Alberts-2”

Svētdien, 25. septembrī, noslēdzās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais Rīgas futbola čempionāts. Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā uzreiz pēc sacensību pēdējā mača LNK Sporta Parkā tika sveikti visi turnīra laureāti, tiesības pārstāvēt Rīgu Latvijas čempionāta Trešās līgas finālturnīrā iegūstot abām spēcīgākajām komandām – FK “PPK/Betsafe” un JDFS “Alberts-2”.

09 Sep 2022
Rīgas čempionāts ieiet finiša taisnē, apbalvošana – 25. septembrī

Nedaudz vairāk par divām kalendārajām nedēļām atlicis aizvadīt Latvijas galvaspilsētas reģiona stadionos un laukumos notiekošajā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Rīgas futbola čempionātā. Sacensību izskaņā reālas izredzes iegūt zelta godalgas joprojām saglabā četras komandas, bet turnīra svinīgā apbalvošana plānota uzreiz pēc noslēdzošās spēles 25. septembrī LNK Sporta Parkā.

22 Aug 2022
Rīgas čempionātā arvien spraiga spēkošanās starp līderiem

Nedaudz mazāk par vienu kalendāro mēnesi atlicis aizvadīt Latvijas galvaspilsētas reģiona stadionos un laukumos notiekošajā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Rīgas futbola čempionātā. Līderes godā šobrīd izvirzījusies FK “Olaine/FK Union”, par punktu atpaliek FK “PPK/Betsafe”, bet vēl par punktu – JRFPC “Upesciema Warriors”.

25 Jul 2022
Rīgas čempionāta vadībā nostiprinājies līderu piecinieks

Latvijas galvaspilsētas reģiona futbola stadionos un laukumos notiekošajā Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētajā Rīgas futbola čempionātā iezīmējies līderu piecinieks, kas nostiprinājies kopvērtējuma galvgalī, tajā esošajām komandām izkārtojoties citai no citas vien divu punktu intervālā.

05 Jul 2022
Rīgas čempionātam jauns līderis – FK “PPK/Betsafe”

Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos turpinās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais tradicionālais Rīgas futbola čempionāts, kas notiek ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Turnīra tabulas priekšgalā izvirzījusies jauna līdervienība – FK “PPK/Betsafe”.

14 Jun 2022
Rīgas čempionāta vadību pārņem JRFPC “Upesciema Warriors”

Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos apgriezienus turpina uzņemt Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais tradicionālais Rīgas futbola čempionāts, kas notiek ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Vadības grožus sacensību kopvērtējumā pārņēmusi JRFPC “Upesciema Warriors”, kas tādējādi uz otro pozīciju atstūmusi iepriekšējo līderi JDFS “Alberts-2”.

24 May 2022
Rīgas čempionātu ar divām uzvarām sāk JDFS “Alberts-2”

Šā gada 11. maijā Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos startēja Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais tradicionālais Rīgas futbola čempionāts, kas notiek ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Šobrīd turnīrā aizvadītas divas kārtas, pēc kurām līderpozīcijā atrodas abos mačos uzvaras izcīnījusī JDFS “Alberts-2”.

03 May 2022
Maijā startēs tradicionālais Rīgas futbola čempionāts

Šā gada 11. maijā Rīgas reģiona futbola stadionos un laukumos startēs Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais tradicionālais Rīgas futbola čempionāts, kas notiks ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) līdzfinansējumu. Laika periodā līdz 18. septembrim desmit turnīra dalībnieces noskaidros spēcīgāko pēc divu riņķu spēkošanās.

Reklāma
Zibensziņas
Svinīgā apbalvošana - pēc noslēdzošās spēles 25. septembrī LNK Sporta Parkā
Spēlētāju pārejas ir atļautas līdz 2022.gada 2.septembrim
Rezultatīvākie
1.
M. Ē. Veckāgans
17
2.
J. Pakalns
17
3.
A. Pavlovskis
11
4.
S. Švāns
11
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Šodien jubilāru nav
Dalībnieki
Partneri
Organizatori