Ziņu arhīvs
26 Aug 2021
Latvijas – Igaunijas līgā uzvar SK “Augur Enemat”

Noslēgusies Latvijas – Igaunijas pludmales futbola līga. Pat neskatoties uz zaudējumu pēdējā mačā čempionu titulu itin pārliecinoši nodrošināja SK “Augur Enemat” vienība, kas tuvākos sekotājus – “Nõmme BSC Olybet” – apsteidza par deviņiem punktiem. Trešo vietu izcīnīja BSC “Thunder Arvititark”.

17 Aug 2021
Dāmu turnīrā uzvar “Mix”

Sestdien, 14.augustā, Majoru pludmalē notika Jūrmalas kausa finālposms ar astoņu komandu piedalīšanos. Par kausa ieguvējiem kļuva “BFS Atlas / Ropaži” vienība, kas izšķirošajā cīņā ar 2:1 pārspēja FK “BEITAR”. Savukārt dāmu finālā “Mix” pagarinājumā izrāva uzvaru 1:0 pār Lucavsalas komandu.

17 Aug 2021
Jūrmalas kausu iegūst “BFS Atlas / Ropaži”

Sestdien, 14.augustā, Majoru pludmalē notika Jūrmalas kausa finālposms ar astoņu komandu piedalīšanos. Par kausa ieguvējiem kļuva “BFS Atlas / Ropaži” vienība, kas izšķirošajā cīņā ar 2:1 pārspēja FK “BEITAR”.

12 Aug 2021
Notiks Jūrmalas kausa finālposms

Sestdien, 14.augustā, Majoru pludmalē notiks Jūrmalas kausa finālposms, kurā startēs astoņas vienības. Paralēli notiks arī sacensības dāmām ar četru komandu piedalīšanos.

11 Aug 2021
Par “Busel Cup” uzvarētājiem kļūst Trāķu jaunie futbolisti

Svētdien, 8.augustā, Majoros risinājās otrais “Busel Cup” pludmales futbola turnīrs jauniešu komandām. Šogad U-14 vecuma grupā. Izšķirošos vārtus gūstot pēdējā mača pēdējā sekundē par kausa ieguvējiem kļuva KKSC “Trakai” jaunie pludmales futbolisti.

10 Aug 2021
Par Latvijas čempioniem kļūst BSC “LAT”

Noslēgusies Latvijas – Igaunijas pludmales futbola līga. Precīzāk – Latvijas komandas aizvadījušas visas plānotās spēles. Par mūsu valsts čempioniem otro gadu pēc kārtas kronēta BSC “LAT” vienība, kas gan, līdzīgi kā pērn, līdz apvienotās līgas medaļām aizsniegties nespēja.

06 Aug 2021
Notiks jauniešu (U-14) pludmales futbola turnīrs “Busel Cup”

Svētdien, 8.augustā, Majoros risināsies otrais “Busel Cup” pludmales futbola turnīrs jauniešu komandām. Šogad U-14 vecuma grupā. Plānots, ka sacensībās startēs sešas komandas, pērnā gada uzvarētājus “Jūrmalas SS” ieskaitot.

05 Aug 2021
Notiks Latvijas – Igaunijas līgas trešā posma cīņas

Nedēļas nogalē, 7. un 8.augustā, Majoros notiks Latvijas – Igaunijas pludmales futbola līgas trešā posma cīņas ar astoņu komandu piedalīšanos. Zīmīgi, ka Latvijas komandas svētdien izspēlēs arī atlikušos savstarpējos ceturtā posma mačus, līdz ar to jau svētdienas vakarā tiks noskaidrots mūsu valsts čempions.

02 Aug 2021
Noskaidroti Jūrmalas kausa fināla dalībnieki

Sestdien, 31.jūlijā, Majoru pludmalē notika Jūrmalas kausa trešais posms. Par tām uzvarētājiem kļuva “FAM3_HOUSE”, bet trīs posmu kopvērtējumā spēcīgākie izrādījās “BEITAR” spēlētāji, kas tuvākos sekotājus – FC “Petrow”, apsteidza par 22 punktiem.

28 Jul 2021
Notiks Jūrmalas kausa trešais posms

Sestdien, 31.jūlijā, Majoru pludmalē notiks Jūrmalas kausa trešais posms, kurā tiks noskaidrotas tās astoņas komandas, kas 14.augustā cīnīsies finālā.

Zibensziņas
Zibensziņu pagaidām nav
Rezultatīvākie
1.
M. Skuratovičs
17
2.
A. Novozhilov
16
3.
E. Stüf
14
4.
K. Marmor
14
Aktuālais video
Šodienas jubilāri
Taavi Tamm
Pärnu
32
Dalībnieki
Partneri
Organizatori